Problem z erekcją a Sidenafil Medana

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
dreamerx
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2016, o 22:51

Problem z erekcją a Sidenafil Medana

Post autor: dreamerx »

Witam. Od jakiegoś czasu spotykam się z dziewczyną, i zauważyłem że "zbliżenie" mnie trochę stresuje i pojawia się problem z erekcją. Co prawda zachodzi, ale po chwili często bywa tak że zanika.

W zasadzie wiem w czym tkwi problem, miałem kiedyś bowiem podobny i po wizycie u lekarza przypisano mi lek sidenafil medana, który pomógł. Raz jednak była sytuacja że zrobiło mi się czarno przed oczami jakiś czas po jego zażyciu, i omało nie zemdlałem. Zaznaczę że wziąłem wtedy dawkę 100mg.

I tutaj pojawia się pytanie, czy taka reakcja organizmu jest w jego przypadku normalna, czy też mam go nie stosować więcej, bo od dłuższego czasu mam opakowanie (zużyte 2 tabletki)? Zaznaczę że chciałbym go zastosować przy najbliższym spotkaniu, by przypadkiem erekcja nei ustała i przy okazji też móc poszaleć całą noc.
dimedicus

Re: Problem z erekcją a Sidenafil Medana

Post autor: dimedicus »

Jak na początek za duża na raz dawka,trzeba było zastosować 50mg
Taki objaw przy większej dawce może wystapić
dreamerx pisze:zrobiło mi się czarno przed oczami jakiś czas po jego zażyciu, i omało nie zemdlałem.
powoduje osłabienie. To skutek uboczny.
zawsze przed stosowaniem "wzmacniaczy" powinno się wykonać wstępne badanie(ciśnienie,badanie krwi itd) czy czasem stosujący nie ma innych przyczyn powodujący spadek libido.
czasem lepiej stosować wydłużone preparaty aniżeli na już i teraz.
Dobrze też jest stosować witaminy i minerały,być wypoczętym,spożywać pewną grupę pokarmów które wpływają na zwiększone libido.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post