Czy to ziarnica zlośliwa?

Choroby nowotworowe, ich rozpoznawanie oraz leczenie.
sicucha
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2016, o 12:01

Czy to ziarnica zlośliwa?

Post autor: sicucha »

Witam. Od kilku miesięcy mam małą kulkę obok pachy (dokładnie jest nie pod pachą tylko z boku bardziej). Jest pod skórą, nie boli, jest ruchoma. Od kwietnia mam okresowo co jakiś czas dyskomfort w brzuchu. On po jakimś czasie mija. Oprócz tego miesiąc temu zaczęłam mieć uczucie wysokiej gorączki wieczorem a potem doszło drapanie w gardle. Od grudnia czasami widzę srebrne punkciki a ostatnio raz widziałam różowe paski. Kilka razy miałam kołatania serca. Później zrobilo się tak że drapanie w gardle było ZAMIENNE z dyskomfortem w brzuchu, czyli jedno następowało po drugim w zależności o czym pomyślałam. Miałam też taki dzień gdzie miałam wieczorem gorączkę 38 w dzień wymioty. Ale moja rodzina w tym samym czasie miała podobny stan jednodniowy. Codziennie wieczorem mam 37,2. Objawy minęły , teraz w momencie jak piszę ten post znowu wróciły bo sobie o nich przypomniałam. Byłam u lekarza 1 kontaktu powiedziała żebym się nie martwiła, psychiatra zdiagnozowała nerwicę histeryczną. Ja jednak się boję że to ziarnica. Dodam że mam 2 niewyrwane od 5 lat zęby które czasami bardzo bolą i zrobiły się już czarne i boli cała żuchwa i jestem w tym miejscu opuchnięta. Dodam,żę ostatnio zaczęłam się budzić w nocy, ale nie pocę się.
Co mam o tym myśleć?
dimedicus

Re: Czy to ziarnica zlośliwa?

Post autor: dimedicus »

Czy wykonano badania krwi?(wyniki z normami dla danego labo) usg tej zmiany
sicucha pisze:
kulkę obok pachy
nie sądzę aby tu było coś poważnego( bardzo możliwy tłuszczak czy włókniak) część objawów wynika z przyczyn stomatologicznych(czas ten problem załatwić)i nie ma co czekać,wówczas nie będzie tych objawów.Nie widzę tu podstaw do twierdzenia ziarnicy,tym bardziej że nie wykonano badań.W moim przekonaniu wszystkie te objawy wynikają ze zmian stomatologicznych i do czasu jak się tego nie zmieni nie ma co mówić o jakichkolwiek innych chorobach.Proszę z tym zrobić porządek a za miesiąc nie będzie Pani pamiętać o objawach.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post