Co pomaga zrzucić wagę

Wszystko o dietach, ich rodzajach i stosowaniu.
EdytaLiska
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2015, o 10:32

Co pomaga zrzucić wagę

Post autor: EdytaLiska »

Dla mnie najlepszą motywacją w zrzuceniu zbędnych kilogramów jest regularna kontrola wagi. Ja mam taką wagę medyczną, ponieważ moja dietetyczka ma tą samą. Musze mieć pewność że prawidłowo pokazuje. Efekt na razie dobry, bo w dwa tygodnie 6 kilo mniej. :-) :-) :-) Trzymajcie kciuki.
Margot
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2015, o 10:38

Re: Co pomaga zrzucić wagę

Post autor: Margot »

Ja tutaj się nie zgodzę z tym, że najlepszą metodą odchudzania, czy jak ją tą tam zwać, jest regularna kontrola wagi. Wyrabiając mięśnie, nasza masa może wzrosnąć, mimo że ubrania będą znacznie luźniejsze. U mnie świetnie sprawdza się dieta zgodna z grupą krwi . Przede wszystkim stosując ją, dużo lepiej się czuję, choć musiałam pożegnać moje ukochane bułeczki pszenne:) , a do tego traciłam stosując ją, a także regularnie uprawiając sport ponad 5 kg i to dopiero początek:)
Vita1
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2015, o 09:58

Re: Co pomaga zrzucić wagę

Post autor: Vita1 »

Ja też się nie ważę a swój wygląd kontroluje miarką krawiecką, to nie ma sensu, bo gdy więcej przypakuje potrafię ważyć nawet 60 kg na 160 cm wzrostu, przy jednoczesnym rozmiarze 36, także nie jest to bardzo współmierne. Ćwiczę ok 4-5 godzin w tygodniu, a gdy chce trochę zrzucić ograniczam porcje posiłków, oczywiście jednocześnie patrze na to co jeść i dbam o nawadnianie. Pije dużo zielonej herbaty a ostatnio również czystek, dzbanek dziennie, zamiast kolacji. To naprawde pomaga, a dzięki bombie antyoksydantów czuje sie znacznie lepiej. :)
ania87
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2015, o 11:20

Re: Co pomaga zrzucić wagę

Post autor: ania87 »

Najlepszym suplementem będzie duża ilość snu, gdyż wtedy rosną mięśnie. Co do zakwasów, trzeba dać sobie kilka pierwszych tygodni na przyzwyczajenie do treningu, organizm się przystosuje i nie będzie takiego bólu później.
nastkakowal
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2015, o 11:24

Re: Co pomaga zrzucić wagę

Post autor: nastkakowal »

też polecam sen i dużo wody. Dzięki temu organizm się nie odwodni i będzie regenerował.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post