Smakołyki prosto z ula dla zdrowia i urody

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

Smakołyki prosto z ula dla zdrowia i urody

Post autor: admin. med. »

smakolyki_prosto_z_ula.jpg
smakolyki_prosto_z_ula.jpg (13.02 KiB) Przejrzano 922 razy
Miód to niezwykły dar natury: uzdrawia, upiększa, a potrawom nadaje wyjątkowy smak. W książce przedstawiono zalety miodu, informacje o jego leczniczych właściwościach oraz dziesiątki receptur na kosmetyki - kremy, maseczki i kąpiele miodowe. Nie mogło w niej oczywiście zabraknąć przepisów kulinarnych: przede wszystkim tych tradycyjnych. staropolskich, wyszperanych z książek prababek. Autorki odkrywają przed nami także wiele innych tajemnic ula. Dowiadujemy się na czym polega język pszczół, jak powstaje miód, do czego można wykorzystać pyłek kwiatowy albo wosk pszczeli oraz z czego składa się miód i jak rozpoznać dobry produkt.
Marta38
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 28 sty 2016, o 21:38

Re: Smakołyki prosto z ula dla zdrowia i urody

Post autor: Marta38 »

Dobra książka, polecam. W ogóle ludzie w Polsce powinni sobie uświadomić, że to, co tanie, nie zawsze jest najlepsze. Warto wybierać dobry miód, warto wybierać olej kokosowy zamiast zwykłego tłuszczu i warto inwestować w warzywa zamiast w fastfoody.
Margot31
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 26 sty 2016, o 20:08

Re: Smakołyki prosto z ula dla zdrowia i urody

Post autor: Margot31 »

Sama już od wielu lat uwielbiam miody pod każdą postacią. Oczywiście bardzo cenię sobie polskie produkty tego typu, ale ostatnio chciałam skosztować czegoś innego i skusiłam się na miody z Kolorowej Pasieki, które znalazłam w REKLAMA.
Zdecydowanie najbardziej do gustu przypadł mi włoski miód cytrynowy i bardzo przyjemną, cytrusową nutką:).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post