Czy mam stulejkę?

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Milk8
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2015, o 13:14

Czy mam stulejkę?

Post autor: Milk8 »

Witam,

mam 17 lat i podejrzewam u siebie stulejkę. Napletka mogę zdjąć gdy penis jest "normalny" i gdy jest w zwodzie. Tyle, że jak ściągam napletka, gdy penis jest w zwodzie to troszkę mnie piecze. U nasady członka napletek się zwęża, dlatego to chyba stulejka. Kilka lat temu również miałem problemy z członkiem. Poszedłem z mamą do lekarza na zabieg i wszystko było w porządku. Dodam, że kilka miesięcy temu byłem na bilansie. Pani poprosiła mnie o pokazanie penisa. Ściągnęła mi napletek i tyle. Nic o stulejce nie mówiła, dlatego trochę mnie to zdziwiło.
Może wie Pan co to może być i czy powinienem udać się z tym do urologa ?
Z góry bardzo dziękuję z pomoc.
carboczar

Re: Czy mam stulejkę?

Post autor: carboczar »

Z tego co opisujesz nie widać tu stulejki,raczej wskazuje na stan grzybiczy,który można wyleczyć kremem na grzybice(Clotrimazolum)stosować przez tydzień 2 x dn.Można nabyć bez Rp.(ok 3-4 zł)
Milk8
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2015, o 13:14

Re: Czy mam stulejkę?

Post autor: Milk8 »

Jest Pan pewien? Myślałem, że to stulejka, ale spróbuję z tym kremem, bo akurat go mam. A czy to rozszerzy mi ten "pierścień" u nasady penisa ?
carboczar

Re: Czy mam stulejkę?

Post autor: carboczar »

Jeśli jest tak jak opisujesz,że wzwodzie nie ma problemu z przesuwaniem napletka(a tak z Twojego opisu wynika),to nie ma stulejki.Nasada penisa to jest część,gdzie napletek się nie przesuwa.Więc w tym miejscu nie może być zwężenia.Może zwężenie występować po zsunięcia napletka w stanie wzwodu(za rowkiem),jeśli jednak w niczym nie utrudnia(to zwężenie)przesuwania napletka,nie ma tu stulejki.
Milk8
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2015, o 13:14

Re: Czy mam stulejkę?

Post autor: Milk8 »

Jest Pan pewien? Myślałem, że to stulejka, ale spróbuję z tym kremem, bo akurat go mam. A czy to rozszerzy mi ten "pierścień" u nasady penisa ?
carboczar

Re: Czy mam stulejkę?

Post autor: carboczar »

Jeśli jest tak jak opisujesz,że wzwodzie nie ma problemu z przesuwaniem napletka(a tak z Twojego opisu wynika),to nie ma stulejki.Nasada penisa to jest część,gdzie napletek się nie przesuwa.Więc w tym miejscu nie może być zwężenia.Może zwężenie występować po zsunięcia napletka w stanie wzwodu(za rowkiem),jeśli jednak w niczym nie utrudnia(to zwężenie)przesuwania napletka,nie ma tu stulejki.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post