Ból oka

Choroby, schorzenia i leczenie oczu.
Gerwazy
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 5 lut 2016, o 12:06

Ból oka

Post autor: Gerwazy »

Witam serdecznie bardzo proszę o pomoc . Moja córeczka skończyła 4 miesiące od pewnego czasu pojawiła jej sie wysypka na policzkach czerwone plamy w środku z małymi krosteczkami dodatkowo na głowie ma duże czerwone plamy które się łuszczą( ciemieniuchę już przechodziłyśmy dawno i wyleczyliśmy ja parafina ciekła w 2dni ). 6 dni temu byłyśmy u pani doktor która stwierdziła zapalenie skory, a gdy poprosiłam by zerknęła na głowie stwierdziła ze to ciemieniucha po raz kolejny. Kazała zmienić mleko z bebiko na bebilon pepti dha plus do tego przepisała maść robiona którą kazała smarować 2 razy dziennie . (nie karmie piersią, ponieważ nie miałam pokarmu) . Niestety po 6 dniach podawania nowego mleka przepisanego przez panią doktor i zastosowanie maści nic nie pomogło mala nadal eis drapie, a wysypka nadal jest , czasami nawet ma jej coraz więcej o coraz bardziej czerwona . Proszę o pomoc czy wrócić do lekarza i zapytać panią doktor dlaczego tak się dzieje? Czy może od razu iść z mala do dermatologa? Nie zmieniałam nigdy malej żadnych kosmetyków czy tez proszku i płynu, od urodzenia używam loveli dla dzieci . Bardzo proszę o pomoc ponieważ strasznie mi zależy by ulżyć mojemu dziecku .
dimedicus

Re: Ból oka

Post autor: dimedicus »

Sądzę,że to alergia ale czy na pewno tego nie można ocenić przez internet.
Wskazane skonsultować z dermatologiem,wówczas będzie można oceniać co się dzieje.
Nadmienię,że nawet z tej samej serii preparaty stosowane,mogą powodować różne objawy chorobowe,wystarczy niewielka zmiana składnika czy nawet ten sam preparat ale innej firmy.
ODPOWIEDZ