Spadek ciśnienia tętniczego cd.2

Schorzenia i wady układ krążenia, układu sercowo-naczyniowego, nadciśnienie tętnicze, choroby tętnic i żył
zorba
Użytkownicy
Posty: 8
Rejestracja: 29 lis 2015, o 05:54

Spadek ciśnienia tętniczego cd.2

Post autor: zorba »

Ponieważ już trzeci raz pytam o to samo, to w dniu dzisiejszym będę śmielsza i podam wynik usg tt.

Tętnice nerkowe drożne ,z niskooporowym przeplywem krwi ,RI : w w prawej 0,62

w w lewej 0,69 wewnątrznerkowy 0,6 w w prawej i 0,61 w lewej RAR ok. 1.

Kreatynina ), 93 mg/dl 0,60-1,20 to ok
e GRF 69 mg

poniewaz w ulotce Valzeku 80 jest napisane , iż należy zachować szczególną ostrożność

jeśli u pacjenta stwierdzono jakąkolwiek chorobę nerek lub zwęzenie tt to chciałam

zapytać czy u mnie jest ok? (ponieważ lekarz nawet nie zapytał jak z nerkami ) a u nefrologa mam wizyte dużo pózniej . Jak to jest? Jeszcze tylko krótkie pytanko odnośnie valzeku i xanaxa ponieważ dostałam dużo wcześniej ten lek i tylko dorażnie mam brac jak zaczynam panikowac kiedy mam częstoskurcz ,to czy mogę łączyc valzek i Xanax bo zapomniałam wczoraj zapytac lekarza .
dimedicus

Re: Spadek ciśnienia tętniczego cd.2

Post autor: dimedicus »

1sprawa,piszemy wszystko w jednym temacie,a tak musze szukać co gdzie kto pisze.
2.Na zadane pytania udzieliłem odpowiedzi a że coś nie dopisano,nie ma potrzeby "Larum"podnosić tylko napisać w tym samym poście
3.Ja się opieram na wynikach badań ale potrzeba jeszcze pacjenta.
Nie występuje tu upośledzenie nerek,są sprawne więc można te leki stosować.Przeciwwskazanie jest przy ciężkim upośledzeniu nerek.
ps.i proszę pisać zawsze w jednym temacie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post