Zespół preekscytacji (wpw)

Schorzenia i wady układ krążenia, układu sercowo-naczyniowego, nadciśnienie tętnicze, choroby tętnic i żył
MartaM
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2015, o 06:23

Zespół preekscytacji (wpw)

Post autor: MartaM »

Witam!Odkąd pamiętam miałam kołatania serca ale jak chodziłam do lekarza z tym to mnie zbywali bo twierdzili że jestem za młoda na chorobę serca (to było w podstawówce i liceum).Teraz pracuje,wychowuje dziecko i te kołatania są uciążliwe.Tym razem potraktowano mnie poważnie i robiłam badanie ekg holtera i tam wyszedł ten zespół preekscytacji.Byłam na wizycie w szpitalu wojskowym we wrocławiu 12 maja 2010r i lekarz mi powiedział że zaliczam się do badania elektrofizjologicznego z ablacją ale mam czekać na termin i oni do mnie zadzwonia.Tak czekam do tej pory.Nie wiem czy mam sama do nich dzwonić czy czekać dalej.Troche czytałam na ten temat i nie ma co ukrywać że sie boję lecz z drugiej strony te ataki są rzadsze ale dłuższe i mocniejsze.Poardźcie co robić?I czy mój synek też to może mieć? ponoć to genetyczne?

Dodam jeszcze że mam niskie ciśnienie,migrenę ale głównie przy zmianie pogody lub spadku ciśnienia,do tego zwyrodnienia kręgosłupa (jak to mi lekarz powiedział mam starszy kręgosłup niż jestem)
dimedicus

Re: Zespół preekscytacji (wpw)

Post autor: dimedicus »

Już wyjaśniam.Proszę się przypominać w szpitalu i nie przejmować się.Różne sytuacje są w życiu i "ktoś może się gdzieś zagubić"Nikt z tego powodu pani nie zwróci uwagi.Proszę śmiało dzwonić.
Teraz zadane pytania.Czy dziecko odziedziczy zespół WPW, nie jest to tak że każdy dziedziczy i dziecko wcale nie musi mieć problemu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post