Trochę pytań na temat mojego penisa (stulejka,wędzidełko)

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Junxx
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 8 lut 2016, o 21:27

Trochę pytań na temat mojego penisa (stulejka,wędzidełko)

Post autor: Junxx »

No witam wszystkich. W kwietniu kończę 16 lat :). I teraz tak. Masturbuje się jakieś 5 lat czasem raz dziennie czasem dochodziło do 3 razy dziennie teraz ograniczam to i od roku staram się zerwać z "nałogiem". Dlaczego "nałogiem" ponieważ nie potrzebuję tego i gdy mam okazję (jestem sam w domu itp.) to się masturbuje. Gdybym wyjechał na 2 tygodnie w góry ani razu bym o tym nie pomyślał po prostu potrzebne mi zajęcie. Dobra teraz do rzeczy :D. od dziecka mam problemy z penisem. Miałem robioną operację na stulejke jak miałem może pare latek. Nie odkrywałem napletka i nie myłem penisa dlatego zgromadziła się tam masa bakterii (przy okazji zauważyłem dziwne zgrubienie przy cewce). Dopiero 2 lata temu zająłem się higieną penisa i odkryłem, że mam problemy z wędzidełkiem i napletkiem (stulejka, krótkie wędzidełko, zbyt długo napletek) Najpierw o napletku. Przed rozpoczęciem ćwiczen na rozciągniecie nie mogłem praktycznie ściagnac napletka w wzwodzie teraz udaje mi się ściagnać napletek w zwodze za żołądź lecz czuje mocne naciągnecie i lekki ból (przez krótkie wędzidełko) A teraz co do wędzidełka. Podobno wędzidełko jest bardzo unerwione i daje dużo przyjemności z seksu. Ja nie odczuwam tam nic. Czy przez wieloletnią masturbację znieczuliłem sobie wędzidełko? A może to wina tego, że jest takie krótkie, że aż robi się białe przy naciąganiu? A może taki się już urodziłem bez odczuwania w tym miejscu bodźcy :( ?. Mam jeszcze zwisający napletek 0,5-1 cm. Gdy podczas spoczynku sciągne napletek jest jego nadmiar,luźna skóra i gruby napletek wystajacy poza żołądź. I teraz tak. Czy wydłużanie wędzidełka i skrócenie napletka wchodzi w grę? Jakie to niesie ze sobą skutki? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi chce wybrać się jak najszybciej do lekarza na pewno przed 18 rokiem życia. (przepraszam z góry jak nieskładnie wszystko napisanie itd. :/ :/ :/)
carboczar

Re: Trochę pytań na temat mojego penisa (stulejka,wędzidełko

Post autor: carboczar »

Junxx pisze:. Czy przez wieloletnią masturbację znieczuliłem sobie wędzidełko
nie ma nic wspólnego.
Bez obejrzenia nie ocenie co się dzieje i czy jest konieczna jakaś plastyka czy to napletka czy wędzidełka(wskazane linki do zdjęć w zwodzie od strony napletka i w zwisie ogólne.)
Junxx pisze: Czy wydłużanie wędzidełka i skrócenie napletka wchodzi w grę?
to zawsze można zrobić
Junxx pisze:Jakie to niesie ze sobą skutki?
praktycznie żadnych ew. albo nadwrażliwość albo osłabione odczucie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post