Zmiany po operacji kręgosłupa

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Chory
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2016, o 19:30

Zmiany po operacji kręgosłupa

Post autor: Chory »

Witam,
Zacznę może od tego ,że mam 35 lat i dwa tygodnie temu przeszedłem operacje kręgosłupa (usunięcie dysku w odcinku L5S1- lędźwie) . Podczas tej choroby odczuwałem ciągłą chęc do oddawania moczu,pytałem o to lekarza przed operacją ,stwierdził ,ze moze to byc spowodowane uciskiem dysku. Po po powrocie ze szpitala zauważyłem do tego ,ze prawe jądro ucieka mi do kanału pachwinowego . Czuję jądra jakby były spuchnięte a czestotliwosc oddawania moczu nie ustała , utraciłem także cisnienie ,nie jest ono juz tak silne jak powiedzmy rok temu,wydaje mi się także ,ze nerki są nieraz tez spuchnięte w srodku. Jestem trochę rozwalony cała tą sytuacją bo przez 8 miesięcy meczyłem się z kręgosłupem ,a teraz sprawy urologiczne mnie dopadają. Do lekarza urologa zapisany jestem na 7 marca ,proszę o porade co mam robic , dodam ,ze zażywałem jakis czas Furagin ale nic to nie dało. pozdrawiam
dimedicus

Re: Zmiany po operacji kręgosłupa

Post autor: dimedicus »

Na początku należy zaznaczyć,ze jest zbyt krótki okres aby wspomniane objawy uległy zmianą.Okolice zabiegu są obrzęknięte i mogą uciskać na nerwy powodują takie objawy(w tym cofania się jądra do kanału pachwinowego)jest,to objaw wynikający od stanów przykręgosłupowych po operacyjnych.Nie wiem jakie były wyniki badań usg jamy brzusznej,badania moczu(w tym PSA) przed zabiegiem,czy czasem nie było innych zmian.
Chory
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2016, o 19:30

Re: Zmiany po operacji kręgosłupa

Post autor: Chory »

Mocz pobrano mi w szpitalu do analizy (bo sam o to prosiłem) lecz wyniki raczej były w normie bo żadnych leków mi nie podawano, lecz objawy po operacji troche mnie przerażają . Ale dziekuję za odpowiedz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post