Silne trzaski w głowie, paraliż senny, drgawki w śnie

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
polcia
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 7 lut 2016, o 12:56

Silne trzaski w głowie, paraliż senny, drgawki w śnie

Post autor: polcia »

Mam nadzieję że ktoś podpowie co robić
witam nie wiem gdzie to dokładnie umieścić to co mnie spotyka od jakiegoś czasu.....
kilka miesięcy temu miałam dziwną sytuację, przebudziłam się w nocy, ale nie mogłam się ruszyć, zasadniczo paraliż senny ale nie, temu dziwnemu czemuś zaczęły towarzyszyć silne trzaski w głowie, jakby mi czaszka pękała, potem szum przeradzający się w pisk, nie mogłam się ruszyć i nic powiedzieć, potem dostałam drgawek,
potem był spokój doczytałam się też, że są to typowe objawy towarzyszące OOBE czyli wychodzeniu z ciała <czego nigdy nie praktykowałam wcześniej> poza tym pojawiło się to w sposób zupełnie przeze mnie niekontrolowany
dziwne zjawisko pojawiało się kilkakrotnie ale na krótko
dziw w nocy znów się to zdarzyło, tylko, że tym razem przed snem, zaczęło szumieć i trzaskać więc już wiedziałam że "nadchodzi" miałam pełną świadomość tego co się dzieję, ale nie mogłam się ruszyć a ni nic powiedzieć, ostatkiem sił otworzyłam oczy i przemogłam się żeby wstać, po pół godzinie postanowiłam znów się położyć bo zmęczenie było silniejsze i znów się zaczęło, dostałam drgawek,miałam wrażenie też że wykręca mi szczękę
dziś doczytałam się że podobne objawy mogą towarzyszyć nerwicom
jeśli ktoś ma radę i podpowiedź co to może być i jak działać dalej
proszę o pomoc
dziękuję i pozdrawiam
drTeresa

Re: Silne trzaski w głowie, paraliż senny, drgawki w śnie

Post autor: drTeresa »

Przyczyny tego stanu(pominę temat OOBE) są bardziej prozaiczne jak duchowe,chociaż mają wpływ na zachowania zbliżone do OOBE(cóż wiele spraw można podciągać pod różne objawy)Jednym z ponadpodstawowych czynników jest nerwica,stres,zmęczenie ale na takie zmiany mają również wpływ różne choroby w tym neurologiczne,kardiologiczne,endokrynologiczne,laryngologiczne,leki oraz inne.proszę przy zasypianiu nastawiać cichutko radio,relaksować się przed snem,nie.myśleć o problemach,można zastosować lekkie środki uspokajające(ziołowe)Jeśli objawy będą się pojawiać wskazane wykonanie badań krwi z TSH,usg serca,EEG.W zależności od potrzeby rozszerzyć badania już na bardziej specjalistyczne.Na dziś leki uspokajające(możną dostać w aptece bez recepty,na bazie ziołowej)Jak potrzeb podam.I jednak radzę wykonać te badania
polcia
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 7 lut 2016, o 12:56

Re: Silne trzaski w głowie, paraliż senny, drgawki w śnie

Post autor: polcia »

dziękuję
zastosuję się
haploxylon
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 66
Rejestracja: 18 sty 2016, o 13:43

Re: Silne trzaski w głowie, paraliż senny, drgawki w śnie

Post autor: haploxylon »

Ja bym zrobił tomografię głowy a także EEG . Jeśli nic nie wyjdzie ciekawego, sprawdziłbym boreliozę.
Tak ogólnie , jestem zawsze przeciwny podciąganiu tego typu dolegliwości pod nerwice itp. Akurat tutaj --bez badań j/w-- nie powinno sie dawać leków uspokajających bo można uspokoić (ukryć) chorobe i ona wróci bardziej zaawansowana.
Oczywiście badania podstawowe krwi należy zrobić.
Moim zdaniem takie objawy mogą być sygnałem iż w organiźmie jest coś nie w porządku i może to być cokolwiek, nawet daleko od spraw neurologicznych, np. zakłócenia hormonalne. A że się tak dziwnie to przejawia, to już kwestia "zmienności indywidualnej".
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post