Opuchlizna palców

Schorzenia i wady układ krążenia, układu sercowo-naczyniowego, nadciśnienie tętnicze, choroby tętnic i żył
digimonex
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2016, o 16:26

Opuchlizna palców

Post autor: digimonex »

Mam 22 lata od kiedy pamiętam po przebudzeniu miałem lekko napuchniętą twarz głównie usta.Jakieś 5 lat temu zrobiły mi się sine wypukłe opuchnięcia z tyłu stop nad piętą za kostkami po jakimś czasie wyciekła z nich przeźroczysta ciecz pozostał siny kolor przez jakiś czas.Teraz mam ciągle napuchnięte niektóre palce od rąk (w tym momencie tylko na prawej ręce) i nóg, palce czasem swędzą kiedy drapię reagują na zmiany temperatury palce są wtedy czerwone nakrwione... (czuje ciepło jak w gorącej wodzie) palce są niektóre białe niektóre czerwone.Jak przycisnę biała plamka się przez chwile zrobi.Wiąże te rzeczy ze sobą ponieważ wszystkie nasilają się po przebudzeniu (poza tymi napuchnięciami na nogach które miałem tylko raz co jakiś czas czuję coś na samych piętach ból przy ucisku) Byłem chyba 2 miesiące u lekarza ale chyba nie trafiłem za dobrze dlatego nie chętnie się tam ponownie wybiorę.Kobieta złapała mnie za tętnice nadgarstków i nóg i powiedziała, że wszystko ok a te opuchnięcia miałem przez buty (nie wychodziłem w tym czasie z domu na więcej niż 5 minut więc to wykluczyłem) Stawiam, że to coś z ciśnieniem... Bardzo proszę o pomoc.
dimedicus

Re: Opuchlizna palców

Post autor: dimedicus »

Przyczyn może być wiele ale trzeba wykonać podstawowe badania krwi(w tym tarczycy) i moczu.Bardzo możliwe,że problem jest w nerkach,sercem,tarczycy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post