Obrzęki na twarzy

Choroby reumatyczne, zwyrodnienia układu kostno-stawowego, stany zapalnymi tkanki łącznej, rozpoznanie, leczenie oraz zapobieganie.
ankasas
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2016, o 11:42

Obrzęki na twarzy

Post autor: ankasas »

witam od 9 ciu lat borykam się z czymś z czym lekarze nie mogą sobie poradzić a mianowicie co jakiś czas mam obrzęki twarzy przy żuchwie bolesne twarde zacerwienion są bóle mięsniowe temperatura zaznacze,że stomatologicznie wykluczone laryngologicznie wykluczone wszystkie badania mam dobre a mianowicie tarczyca ok morfologiaa z rozmazem ok mocz ok i gólnie wsystkie badania są w porządku oprócz p/ciał p/jądrowych które są dodatnie i to mnie martwi gdyż obawiam się tocznia gdyż policzki mam czerwone i i prawy policzek mam obrzękniety juz na stałe niewiem jak to wytłumaczyc le od wewnątz na policzku zrobiła sie taka blizna i to nie chce zniknąć i dlatego ten trawły obrzek proszę pomózcie gdzie się zwrócic i co zrobić z tym obrzękiem wyglądm jak potwór i już mam tego dość pomóżcie błagam lekarze natomiast wykluczaj tocznia gdyż twierdzą że jeszcze kilka badań powinno być nieprawidłowych żeby wydać taką diagnoze a u mnie pozostałe badania są w porządku proszę o pomoc zrozpaczona
mam 36 lat nie byłam ale konsultowałam wyniki i wykluczylitocznia w moczu białka nie ma morfologia ok ancka ujemne a p/jądrowe to wynik mam taki + dodatnie wzór flurorescencji ziarnisty cytoplazmatyczny jąderka pozytywne i nic więcej nie pisze
ILoveWhiteTea
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 27 lis 2015, o 13:14

Re: Obrzęki na twarzy

Post autor: ILoveWhiteTea »

może bierzesz jakieś leki,jesteś na coś uczulona,
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post