Rheumafort Na reumatyzm i stany zapalne stawów

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

Rheumafort Na reumatyzm i stany zapalne stawów

Post autor: admin. med. »

Opis:
Aktywne składniki Rheumafortu zostały uzyskane przy pomocy innowacyjnej technologii ekstrakcji bio-wzmocnionej, zapewniającej łatwe przyswajanie przez organizm oraz szybkie i skuteczne działanie preparatu.

Ekstrakty, które zawiera Rheumafort, dostarczają kompleks aktywnych bioflawonoidów takich, jak matrycyna, apigenina, luteolina, kwercetyna oraz szereg innych aktywnych substancji takich, jak tlenki alfa-bisabololu A i B, poliacetyleny, polisacharydy, glikozydy trójterpenowe.

Stwierdzono, że Rheumafort® zawierający kompleks aktywnych bioflawonoidów oraz szereg innych aktywnych substancji hamuje zarówno powstawanie zapalnych prostaglandyn i leukotrienów substancji odpowiedzialnych z ból i stan zapalny Rheumafort® hamuje również powstawanie cytokin odpowiedzialnych za proces zapalenia i niszczenia chrząstki stawowej w przebiegu chorób reumatycznych.
Rheumafort®, dzięki zastosowaniu unikalnej technologii ekstrakcji bio-wzmocnionej, działa wyjątkowo szybko i skutecznie. Efekt przeciwbólowy i przeciwzapalny uzyskuje się już po pojedynczej dawce preparatu.

Skład:
1 kapsułka zawiera składniki czynne:
ekstrakt bio-wzmocniony z kwiatu rumianku,
korzenia arcydzięgla,
korzenia jeżówki,
korzenia traganka,
cytryny.

Wskazania do stosowania:
Choroba zwyrodnieniowa stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenia stawów kręgosłupa, toczeń rumieniowaty.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Dawkowanie:
Od jednej do dwóch kapsułek 1 – 2 razy dziennie po posiłku i wieczorem przed snem. Połykać w całości, po przyjęciu popić szklanką wody.
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Rheumafort®, w odróżnieniu od niesteroidowych leków przeciwzapalnych (takich jak np. salicylany, pirazolony) nie ma niekorzystnego działania na przewód pokarmowy.
Aby uzyskać natychmiastowy efekt przeciwbólowy należy wysypać zawartość dwóch kapsułek i przyjąć doustnie z dużą ilością wody.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post