SCAGEL KIDS żel w leczeniu ran, blizn

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

SCAGEL KIDS żel w leczeniu ran, blizn

Post autor: admin. med. »

SCAGEL KIDS żel 19g

SCAGEL KIDS to produkt w postaci żelu, który wspomaga proces leczenia ran. Ma to miejsce dzięki zminimalizowaniu nierówności rany, zmiękczeniu i wygładzeniu oraz ograniczeniu stopnia przebarwień blizn.

Skład:
Aqua, Allium cepa extract, Centella asiatica extract, krzem organiczny (Silanol), Aloe vera extract, sól sodowa kwasu hialuronowego, polimer akrylowy C10-30, trietanoloamina, sól sodowa kwasu piroglutaminowego, glikol butylenowy, Tamarindus indica extract, Broussonetia papyrifera extract, Portulaca oleracea extract, Perilla frutescens extract, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Ipomoea pes-caprae extract, witamina E, Polysorbate 20, fosfolipidy, alantoina, kwas sorbowy, aromat, Chondrus crispus, Disodium EDTA.

Działanie:
Produkt przeznaczony jest do miejscowego użytku. Stanowi kompozycję roślinnych ekstraktów i pochodnej silikonu, występującą w postaci płynnego żelu. Badania naukowe dowodzą jego wyjątkowych właściwości, które odpowiadają za działanie wygładzające i zmiękczające skórę w miejscu zranienia. Dodatkowo ograniczają stopień nierówności rany oraz rozjaśniają przebarwienia blizny. Pobudza wytwarzanie kolagenu typu I i III, wpływa na uregulowanie hemostazy naskórka i wstrzymuje przemianę dojrzałych fibrocytów w miofibroblasty, które przyczyniają się do powstania zgrubiałych ran keloidowych. Działa nawilżająco i łagodząco na skórę. Dzięki tym właściwościom preparat wspomaga leczenie ran o różnej etiologii.

Przeciwwskazania:
- uczulenie na składniki produktu

Wskazania:
Stosować u dzieci w przypadku różnego rodzaju blizn, takich jak skaleczenia, oparzenia, szwy pooperacyjne, siniaki, zmiany po ukąszeniach owadów i meduz.

Dawkowanie:
Stosować zewnętrznie, nakładając niewielką ilość żelu w miejscu chorobowo zmienionym, zabliźnionym i delikatnie masując. Powtarzać czynność x 2/24h (rano i wieczorem).
Załączniki
SCAGEL-KIDS-zel.jpg
SCAGEL-KIDS-zel.jpg (4.4 KiB) Przejrzano 625 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post