SOLBABY Aspirator do nosa

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
Asystentka

SOLBABY Aspirator do nosa

Post autor: Asystentka »

Niezwykle pomocny sprzęt dla każdego rodzica. Aspirator Solbaby ułatwia codzienną higienę jam nosa, a szczególnie wskazany jest do usuwania wydzieliny z noska przy infekcjach dróg oddechowych. Można stosować u noworodków od pierwszych dni życia.

W zestawie:
Aspirator, 3 jednorazowe końcówki Extra Soft.

Działanie:
Stosowanie aspiratora do nosa znacząco ułatwia walkę z objawami przeziębienia czy zapalenia zatok. W szybki i bezbolesny sposób usuwa nagromadzoną wydzielinę, przynosząc ulgę i ułatwiając oddychanie. Redukcja ilości wydzieliny i śluzu w jamie nosowej korzystnie wpływa na codzienne funkcjonowanie dziecka – nie tylko na oddychanie, ale również na bezproblemowe karmienie czy zasypianie. Wyrób medyczny – aspirator Solbaby – odsysa wydzielinę. Każda końcówka wyposażona jest w specjalny filtr, który pochłania śluz. Dla zachowania wysokiej skuteczności, higieny i bezpieczeństwa oraz zapobiegania nawrotom infekcji po każdym użyciu końcówkę należy wyrzucić.

Zastosowanie:
Aspirator do nosa Solbaby przeznaczony do usuwania zalegającej wydzieliny i śluzu z noska dziecka.

Informacje dodatkowe:
Końcówki są jednorazowego użytku. Aspirator może być stosowany wyłącznie z oryginalnymi końcówkami Solbaby.

Sposób użycia:
Dziecko należy ułożyć w pozycji leżącej. Wymienną końcówkę podłączyć do korpusu aspiratora, węższą końcówkę delikatnie wprowadzić do otworu nosowego. Używając ustnika z elastycznym wężykiem, odessać wydzielinę. Specjalny filtr zatrzymuje wydzielinę, co zapobiega dostaniu się jej dalej do wężyka i ust. Używając tej samej końcówki, zabieg powtórzyć dla drugiego otworu nosowego. Po zakończeniu czynności odłączyć końcówkę od korpusu aspiratora i wyrzucić. Aby ułatwić zabieg i zmniejszyć gęstość wydzieliny, poleca się stosować roztwór soli fizjologicznej – Solbaby Woda morska.
Załączniki
SOLBABY.jpg
SOLBABY.jpg (10.39 KiB) Przejrzano 528 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post