Test płodności dla mężczyzn. FERTILCOUNT

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

Test płodności dla mężczyzn. FERTILCOUNT

Post autor: admin. med. »

FertilCount Test płodności dla mężczyzn starających się o potomstwo, pozwala na ocenę ilości plemników znajdujących się w próbce nasienia. Test jest prosty w użyciu i nie wymaga angażowania osób trzecich oraz wizyty u lekarza czy w laboratorium.

Działanie i zastosowanie:
FertilCount Test płodności dla mężczyzn, to dyskretny i prosty sposób na samodzielne badanie płodności. Test pozwala na określenie z próbki nasienia czy znajduje się w nim wystarczająca do poczęcia potomstwa ilość plemników - zgodnie z wytycznymi WHO 20 milionów plemników na ml, to ilość wystarczająca do poczęcia dziecka. Przed wykonaniem testu i jego interpretacją, zawsze należy pamiętać, iż na płodności istotny wpływ ma kształt plemników, ich ruchliwość i inne parametry nasienia. Na wynik testu mogą mieć również wpływ: stres, wysoka gorączka, ćwiczenia fizyczne, długa wstrzemięźliwość, podróże i zmiany w diecie

Sposób użycia:
Pozytywny wynik testu jest wówczas, gdy stężenie plemników jest równe lub większe niż 20 mln na 1 ml. Negatywny wynik testu - stężenie plemników jest mniejsza niż 20 mln na 1 ml. Powtórz test po około 10 tygodniach. Dokładna instrukcja obsługi znajduje się w opakowaniu.
Załączniki
FERTILCOUNT-Test-plodnosci-dla-mezczyzn.jpg
FERTILCOUNT-Test-plodnosci-dla-mezczyzn.jpg (3.24 KiB) Przejrzano 1006 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post