Plastyka napletka

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
juveentino1897
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 08:03

Plastyka napletka

Post autor: juveentino1897 »

Witam. Wczoraj przeszedłem zabieg stulejki + wędzidełka. Dziś miną 24 godziny od zabiegu. Penis jest opuchnięty ale cały czas noszę go do góry + opatrunek. Z okolić wędzidełka sączy mi się jeszcze krew delikatnie i swędzi mnie to miejsce. Pan doktor naciął mi skórę tak że w tej chwili zakrywa tylko 1/3 żołędzia i kazał ćwiczyć napletek tylko nie powiedział od którego dnia zacząć, ogólnie był mało rozmowny :(. Proszę o jakąkolwiek pomoc kiedy zacząć bo trochę się boję że jak ściągnę napletek to on już nie wróci i zrobi mi się załupek :/. Obecnie używam tylko Octenisept przy każdej zmianie opatrunku. Mam też w gotowości rumianek oraz szare mydło i maść neomycyna. Pozdrawiam
dimedicus

Re: Plastyka napletka

Post autor: dimedicus »

Ćwiczenie/zsuwanie napletka zaczynamy po 24 godzinach od zabiegu.Krew może się jeszcze minimalnie sączyć,tak bywa.
Jeśli nic się nie dzieje to na razie stosować Octenisept(trochę piecze) po każdym siusianiu przetrzeć wacikiem z rumiankiem.
Więcej na razie nie ma potrzeby. Czy to lekarz zlecił też maść?
juveentino1897
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 08:03

Re: Plastyka napletka

Post autor: juveentino1897 »

Tak lekarz. Dokładnie pisze tak "Wykonano okrężne cięcie napletka tuż za pierścieniem zwężenia, wykonano elongację wędzidełka. Maść neomycynowa miejscowo. Dołączam zdjęcia poglądowe 24 h po zabiegu

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/a/Qj4pK
A i czy normalne jest że wciąż odczuwam nawet mocny ból z pod napletka tam gdzie mam szwy założone? Cały czas przy zmianie opatrunku psikam Octenispetem na penisa (delikatnie opuściłem napletek i pojawiły się widoczne szwy) i na opatrunek.
dimedicus

Re: Plastyka napletka

Post autor: dimedicus »

Całkiem dobrze to wygląda,jest co prawda opuchlizna ale jest ok.
Ból może jeszcze występować,rany są świeże.Wszystko zależy też od tego jaki to jest ból
proszę pamiętać o zsuwaniu oraz trzymaniu penisa do góry,w nocy podkładać pod mosznę wałeczek to zapobiegnie pojawieniu się chłonki oraz wodniaka jąder
juveentino1897
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 08:03

Re: Plastyka napletka

Post autor: juveentino1897 »

Wałeczek czy np mały zrulowany ręcznik? Jak długo takie coś stosować i czy jak siedzie np przed tv to też stosować? Dziś rano zauważyłem jakąś jasną wydzielinę w okolicach wędzidełka czy to oznaka że rana się już zabliźnia czy jednak to ropa :/? Poniżej zdjęcie?

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/AMcZutB
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2016, o 09:39 przez juveentino1897, łącznie zmieniany 1 raz.
dimedicus

Re: Plastyka napletka

Post autor: dimedicus »

juveentino1897 pisze:Wałeczek czy np mały zrulowany ręcznik?
tak
7-10 dni
juveentino1897 pisze:Dziś rano zauważyłem jakąś jasną wydzielinę w okolicach wędzidełka czy to oznaka że rana się już zabliźnia?
nie jest po prosty stan zapalny pozabiegu.Przemywać.
juveentino1897
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 08:03

Re: Plastyka napletka

Post autor: juveentino1897 »

tak to wyglada

Kod: Zaznacz cały

imgur.com/AMcZutB
dimedicus

Re: Plastyka napletka

Post autor: dimedicus »

Tworzy się ropa,stosować zaleconą maść
juveentino1897
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 08:03

Re: Plastyka napletka

Post autor: juveentino1897 »

Ok dziekuje a info
juveentino1897
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 08:03

Re: Plastyka napletka

Post autor: juveentino1897 »

Mam jeszcze pytanie. Panis jest dalej opuchnięty i przy dotyku boli jednak staram się coś tam ćwiczyć z napletkiem i troche już mi się zsuwa tzn po bokach widać rowek jednak centralnie jeszcze nie schodzi bo ból i szwy przeszkadzają. Pytanie moje jest takie bo generalnie te szwy są przykryte zewnętrznym napletkiem czy po odsłonięciu całego napletka szwy (a w przyszłości blizna) z powrotem się tak będą chować czy one wyjdą na wierzch? (nie wiem jak to ująć w słowach ale chodzi o to czy tylko ten zewnętrzny napletek będzie ruchomy a tam gdzie są szwy nie będzie już schodzić niżej)?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post