Guzek/kulka nad lewym jądrem

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Karorrr
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 64
Rejestracja: 3 maja 2016, o 12:51

Re: Guzek/kulka nad lewym jądrem

Post autor: Karorrr »

Z własnej tzn. tak jakby Pan popatrzył u siebie.
Z tego co mi lekarka 1 kontaktu powiedziala ze nie zawsze w miejscu w ktorym odczuwa sie jakis dyskomfort jest miejscem docelowym, ze to moze byc od czego obok wiec albo to jest to albo cos na lewo, co moze dawac uczucie takie pieczenia jakby ? Boje sie ze to moze miec zwiazek z tym w mosznie, bo wystarczy ze pochodzę wiecej, jazda autem i zaczyna cos pobolewac w okolicy tej torbieli jakby chyba...
dimedicus

Re: Guzek/kulka nad lewym jądrem

Post autor: dimedicus »

Karorrr pisze:Z tego co mi lekarka 1 kontaktu powiedziala ze nie zawsze w miejscu w ktorym odczuwa sie jakis dyskomfort jest miejscem docelowym,
zgadza się, są to tzw bóle wędrujące,przyczyny neurologiczne..Zastanawiam sie na ile jelita nie dają czasem takich odczuć.
Karorrr
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 64
Rejestracja: 3 maja 2016, o 12:51

Re: Guzek/kulka nad lewym jądrem

Post autor: Karorrr »

Ciezko to okreslic jak siedze i wtedy brzuch jest ucisniety to soe to pojawia, na lezaco i ogolnie kiedy nie ma ucisku jest raczej ok, dodatkowo jak zjem troche to mnie jakby zatyka, taki ucisk w gorze brzucha, moze nadwrazliwosc ? Stolec jakby kawa z mlekiem albo na ciemny miodowy i dosc intensywny zapach ale zaparc zadnych ani biegunek ani nic takiego
dimedicus

Re: Guzek/kulka nad lewym jądrem

Post autor: dimedicus »

Ja bym tu wdrożył leczenie na ZJD. leki można zakupić bez Rp ale są droższe,jak na receptę.
Proszę poczytać w dziale diet,reżym żywieniowy oraz dieta lekkostrawna
Karorrr
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 64
Rejestracja: 3 maja 2016, o 12:51

Re: Guzek/kulka nad lewym jądrem

Post autor: Karorrr »

A moze tez miec na to wplyw zaburzona flora ? Sa jakies naturalne rzeczy zeby to wyregulować zeby nie brac znowu jakichs tabletek ?
PS. Dzis mnie zas pobolewa z prawej str w mosznie... nie wiem juz co zrobic z tym fantem...
dimedicus

Re: Guzek/kulka nad lewym jądrem

Post autor: dimedicus »

Karorrr pisze:A moze tez miec na to wplyw zaburzona flora
na objawy tak,oczywiście można stosować probiotyki czy synbiotyki
Karorrr
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 64
Rejestracja: 3 maja 2016, o 12:51

Re: Guzek/kulka nad lewym jądrem

Post autor: Karorrr »

A wie Pan moze jak wygladalyby dolegliwosci bolowe w brzuchu jesli mialyby zwiazek z jadrami ?
Dzis rano mialem dodatkowo nieodparta chec zwymiotowac, mdlilo troche - cholera o co tu chodzi ? ... moze to jakies zatrucie ? Z krwi to wyjdzie ?
dimedicus

Re: Guzek/kulka nad lewym jądrem

Post autor: dimedicus »

Karorrr pisze: dolegliwosci bolowe w brzuchu jesli mialyby zwiazek z jadrami ?
nie
Karorrr pisze: Z krwi to wyjdzie ?
Przy ZJD wykonuje się następujące badania :badanie krwi z badaniem w kierunku Helicobacter pylori oraz usg,w zależności od wyniku wykonuje się gastroskopię,takie objawy sygnalizują problem z żołądkiem
Na dziś proponuje wprowadzić dietę którą już zalecałem z reżimem żywieniowym
Karorrr
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 64
Rejestracja: 3 maja 2016, o 12:51

Re: Guzek/kulka nad lewym jądrem

Post autor: Karorrr »

To moze byc cos powaznego ? Ja mam dopiero 24 lata, zadnych fajek, alkoholu, kawy tez prawie nic...
dimedicus

Re: Guzek/kulka nad lewym jądrem

Post autor: dimedicus »

Rozważając teoretycznie to może być niestrawność,bakterie Hp,nadżerki lub stany zapalne błony śluzowej,refluks itp.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post