Problemy z erekcją

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
tom-waligora
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 6 maja 2016, o 14:37

Problemy z erekcją

Post autor: tom-waligora »

Witam drodzy forumowicze, od niedawna dręczy mnie dość wstydliwy problem. Mianowicie nie potrafię już osiągnąć erekcji oglądając zwyczajne filmy erotyczne. Z tego też powodu zawędrowałem w tzw. darknet w celu szukania jakiegoś urozmaicenia i tu właśnie nastąpił problem. Staje mi na widok poćwiartowanych zwłok czy tez połowicznie już zgniłych kobiet. Nie wiem jak sobie z tym poradzić czy powinienem odwiedzić lekarza ?
evelinka
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 7 maja 2016, o 09:01

Re: Problemy z erekcją

Post autor: evelinka »

Na pewno konsultacja z lekarzem nie zaszkodzi. Co do braku potencji to nie uciekaj od razu w niebieską pigułkę, która tak naprawdę potrafi wyrządzić więcej szłego niż dobrego. Są fajne i bezpieczne ziołowe suplementy, mój mąż bierze LONG MEN. Też miał podobne kłopoty z potencją, teraz nie ma, a jego penis działa fajnie i jest przyjemnie sztywny.
Ziomals93
Super Przyjaciel
Super Przyjaciel
Posty: 110
Rejestracja: 6 gru 2015, o 15:11

Re: Problemy z erekcją

Post autor: Ziomals93 »

Witam, jakie badania mozna wykonac przy problemie ze wzwodem? Prosilbym o podanie dokladnie jak sie za to zabrac.
dimedicus

Re: Problemy z erekcją

Post autor: dimedicus »

Podstawą jest wywiad,następnie badanie:lipodogram,testosteron,cukier z krwi,,morfologia oraz mocz ogólnie
Ziomals93
Super Przyjaciel
Super Przyjaciel
Posty: 110
Rejestracja: 6 gru 2015, o 15:11

Re: Problemy z erekcją

Post autor: Ziomals93 »

Czyli z krwi
Testosteron
Lipidogram
Cukier
Morgologia(rozmaz?)
Ogolne badanie moczu

A jezeli chcialbym wykluczyc doslownie wszystko to co jeszcze powinienem wykonac? Rtg kregoslupa? Cos jeszcze?
dimedicus

Re: Problemy z erekcją

Post autor: dimedicus »

Rozmaz niepotrzebny
RTG kręgosłupa to już później
proszę pamiętać że takie problemy często są w głowie.
bardzochora
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2016, o 11:34

Re: Problemy z erekcją

Post autor: bardzochora »

tom-waligora pisze:Witam drodzy forumowicze, od niedawna dręczy mnie dość wstydliwy problem. Mianowicie nie potrafię już osiągnąć erekcji oglądając zwyczajne filmy erotyczne. Z tego też powodu zawędrowałem w tzw. darknet w celu szukania jakiegoś urozmaicenia i tu właśnie nastąpił problem. Staje mi na widok poćwiartowanych zwłok czy tez połowicznie już zgniłych kobiet. Nie wiem jak sobie z tym poradzić czy powinienem odwiedzić lekarza ?
Polecam wizytę u psychiatry ze względu na skłonności nekrofiliczne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post