Mykored przeciwgrzybiczy płyn do stóp i paznokci

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

Mykored przeciwgrzybiczy płyn do stóp i paznokci

Post autor: admin. med. »

Zastosowanie Mykored przeciwgrzybiczy płyn do stóp i paznokci (Opakowanie: 50 ml)

Mykored przeciwgrzybiczy płyn do stóp i paznokci (Opakowanie: 50 ml) został stworzony specjalnie do pielęgnacji przestrzeni między palcami i paznokci. Zapobiega grzybicy stóp i dodatkowo eliminuje nieprzyjemny zapach.

Grzybicy można nabawić się w bardzo prozaiczny sposób - na basenie, w saunie czy nosząc zbyt ciasne obuwie. Jest to niestety dość powszechne zjawisko, które oprócz zmian chorobowych powoduje również brzydki zapach stóp. Mykored przeciwgrzybiczy płyn do stóp i paznokci (Opakowanie: 50 ml) leczy i eliminuje powyższe dolegliwości, utrzymując neutralny zapach i zapewniając stopom ochronę przed infekcjami i nadmiernym poceniem.
Efekt działania Mykored przeciwgrzybiczy płyn do stóp i paznokci (Opakowanie: 50 ml)

Mykored przeciwgrzybiczy płyn do stóp i paznokci (Opakowanie: 50 ml) w specjalnej buteleczce z zakraplaczem idealnie nadaje się do leczenia paznokci jak również przestrzeni między palcami - skóry stóp. Dzięki dodatkowej zawartości mocznika, produkt w naturalny sposób reguluje odpowiedni poziom nawilżenia, dzięki czemu nadaje się on również do wrażliwej i przesuszonej skóry stóp.
Skład

(INCI) Isopropyl Alcohol, Aqua, Salicylic Acid, Benzoic Acid, Undecylenamide-DEA, Triethanolamine, Nonoxynol-12, PEG-5 Ethylhexanoate, Trideceth-9, Parfum, Benzyl Cinnamate, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Linalool, Bromchlorophene, Urea
Środki ostrożności

Przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produkt nie powinien być stosowany.
Sposób użycia

Zakroplić kilka kropli płynu bezpośrednio na płytkę paznokcia oraz skórę między palcami stóp.
Dodatkowe informacje

Należy zachować szczególną ostrożność podczas stosowania Mykored przeciwgrzybiczy płyn do stóp i paznokci (Opakowanie: 50 ml) - produkt jest łatwopalny.

Mykored dostępny w formie płynu w butelce z zakraplaczem zalecany jest do praktycznego leczenia zmian na paznokciach. Produkt dostępny jest również w formie sprayu (75ml) - ta forma zalecana jest w szczególności do zastosowania po kąpieli w basenie lub pobycie w saunie.
Załączniki
mykored.jpg
mykored.jpg (10.02 KiB) Przejrzano 632 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post