zamknięte wzdęcia

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
ced
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2016, o 16:42

zamknięte wzdęcia

Post autor: ced »

dziwna sprawa dotycząca wzdęć , chodzi o to że kilka dni temu miałem coś takiego że swobodnie wypuszczałem bąki, były pełne wychodziły bez problemu czułem aż się lepiej ale trwało to kilka dni... teraz znów problem jak by nie mógł wyjść jak wychodzi to mały malutki jak by zatkany przewód był i miało by coś problem żeby swobodnie przemieścił się z A do punktu B i wyszedł .
dimedicus

Re: zamknięte wzdęcia

Post autor: dimedicus »

Objawy mogą wskazywać na zaburzenia gastryczne a konkretniej na Zespół Jelita Drażliwego
Zmieni odżywianie(w dziale diet jest dieta lekkostrawna oraz reżim żywieniowy) wprowadzić probiotyki(dostępne bez Rp).jeśli nadal będą problemy lekarz zaleci leki na poprawę perystaltyki
ced
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2016, o 16:42

Re: zamknięte wzdęcia

Post autor: ced »

dimedicus pisze:Objawy mogą wskazywać na zaburzenia gastryczne a konkretniej na Zespół Jelita Drażliwego
Zmieni odżywianie(w dziale diet jest dieta lekkostrawna oraz reżim żywieniowy) wprowadzić probiotyki(dostępne bez Rp).jeśli nadal będą problemy lekarz zaleci leki na poprawę perystaltyki
tak też myślałem że to może być związane z ZJD
wprowadzić probiotyki(dostępne bez Rp) jakie to są ?
ced
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2016, o 16:42

Re: zamknięte wzdęcia

Post autor: ced »

a i co może być przyczyną tego że na kilka dni wszystko odeszło...
dimedicus

Re: zamknięte wzdęcia

Post autor: dimedicus »

Właśnie tak jest,że przy ZJD nie ma tu stałych objawów,zależy co się spożyje, stresy,nieregularny tryb życia,używki itd.
Probiotyki?
Najlepiej z dużą ilością bakterii:
Baktimax - 4 mld
Dicoflor 60 - 6mld
Dicoflor Active - 6mld
Probiolac Plus -4 mld
ced
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2016, o 16:42

Re: zamknięte wzdęcia

Post autor: ced »

Dopiero dziś kupiłem dicoflor 60 - zobaczymy czy będą zmiany czy na lepsze czy coś pomaga czy nie.
ced
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2016, o 16:42

Re: zamknięte wzdęcia

Post autor: ced »

-20 złotych w plecy z tego co czytam to na poprawę perystaltyki błonnik zalecają i chyba to było by trafniejsze bo nie jadłem go z pół roku jak nie więcej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post