Krostka na wardze sromowej mniejszej

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
czarna8888
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 29 lis 2015, o 19:48

Krostka na wardze sromowej mniejszej

Post autor: czarna8888 »

Witam wczoraj zaraz po stosunku dosłownie pare minut wyczyłam ,żę mam opuchnietą wargę sromową mniejsza. Myslala, ,ze to jakis uraz podczas wspołzycia ponieważ chwile temu jeszcze tego nie było. Dziś rano obejrzałam to dokładnie i widzę ,żę pod ta wargą jest taki biłay krostek jakby był wypelniony ropą. Warga lewa jest wieksza od prawej ,troszke czerwona ale narazie nie boli ,nie piecze. Lekki bol odczuwam przy dotyku tego guzka. Nie wiem co to jest. 3lata temu mialam zapalenie gruczolu bartholina ale byl on z prawej strony i przy wardze sromowej wiekszej. Tu jest inaczej. Prosze o pomoc;(
dimedicus

Re: Krostka na wardze sromowej mniejszej

Post autor: dimedicus »

Prawdopodobnie ropień Bartoliniego (to nie to samo co torbiel) nasiadówki z szałwi(chyba że jest pani w ciąży)
podmywać się szałwią vagosanem lub którymś z płynów do higieny intymnej (najlepiej zawierającym pałeczki kwasu mlekowego).
Albo samo pęknie albo trzeba będzie naciąć.
czarna8888
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 29 lis 2015, o 19:48

Re: Krostka na wardze sromowej mniejszej

Post autor: czarna8888 »

Robiłam nasiadówki z kory dębu jak narazie znikło mi to. Mam nadzieje ze juz sie nie pojawi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post