Powiększanie penisa kwasem hialuronowym oraz inne metody

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
pestor
Użytkownicy
Posty: 41
Rejestracja: 8 lis 2019, o 07:55

Re: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym oraz inne metody

Post autor: pestor »

I tutaj zrobiłeś błąd. Nie wiem jakie tabletki brałeś ale praktycznie żadne nie dadzą CI efektów po miesiącu. Nie ma takiej szansy. Dobre tabletki zawierają w sobie duże ilości L argininy i innych ziołowych wyciągów, które sprawiają,ze ilość krwi, która napływa do penisa jest o wiele większa.Zwiększają sie erekcje ( ogólnie to fiutek często Ci staje, nawet w mało spodziewanych miejscach ale to potem przechodi). Więcej krwi napływa do ciał jamistych i tym samym penis sie powieksza. Jesli miałbym Ci polecić jakiś środek to jest to Penis complete. Jeszcze penilarge mają dobre opinie ( z tego co wiem to zamienniki).
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym oraz inne metody

Post autor: nasajew »

No to ile konkretnie trzeba je brać i po jakim czasie są efekty? Bo już sam powoli zaczynam się załamywać. Mam penisa 10 cm i nie wiem czy cokolwiek mi w nim pomoże.
pestor
Użytkownicy
Posty: 41
Rejestracja: 8 lis 2019, o 07:55

Re: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym oraz inne metody

Post autor: pestor »

Wbrew pozorom im mniejszy penis tym mogą być o wiele lepsze efekty w powiększeniu. U mnie pierwsze efekty pojawiły się w 2 miesiącu ( ale związane z erekcjami , również wcześniej trochę stresowałem się czy to działa czy jednak nie). Ale powiększenie nastąpiło dopiero w 3miesiacu. Teraz chciałbym jeszcze na dniach powtórzyć kuracje. Może jeszcze więcej się powiększy hehe:PP
molekgoralaska
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 2 maja 2020, o 10:47

Re: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym oraz inne metody

Post autor: molekgoralaska »

mnie wydaje się że żadne Polskie tabletki tak zachwalane naprawdę nie działają. Wypróbowałem kilka ze znanego portalu aukcyjnego i lipa kompletnie nic nie powiększyły penisa. Poczytałem trochę na forach zagranicznych o tych tabletkach Maxorman w wiekszości pozytywne opinie. Zdecydowałem sie na 3 miesięczną kurację okazało się że te jednak w przeciwieństwie do innych działają. Jednak to co jest wypisywane na zagranicznych forach - angielskojęzycznych jest bardziej wiarygodne od tych w Polsce. Wracając do tematu opiszę moje spostrzeżenia ze stosowania tabletek Maxorman. 1 i 2 tydzień brania czuć w penisie jakby takie rozpychanie, bardzo często staje. 3 i 4 tydzień to samo co wcześniej ale doszły do tego nocne erekcje zmierzyłem penis dłuższy jakieś 1,5cm i wyraźnie grubszy. 2 miesiąc to samo ale czuję jak mi testosteron szaleje ciągle chce się bzykać penisł urusł do ok 2,5cm. Ostatnio miesiąc brania trochę to było męczące ale efekty są penis dłuższy jakieś 3,5cm oraz grubszy w obwodzie o jakieś 1,5cm - mierzony miarką krawiecką do okoła. Jestem już 2 miesiąc po zakończeniu i wszystko wróciło do normy codziennie mierzę penisa i efekt utrzymuje się.
terra31
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2020, o 11:45

Re: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym oraz inne metody

Post autor: terra31 »

biorę dopiero 3 tydzień tego Maxormana ale już widzę efekty. Działa Dzięki
paul223
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 7 cze 2020, o 20:12

Re: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym oraz inne metody

Post autor: paul223 »

nie trzeba mieć wielkiego zeby dać kobiecie orgazm, ważniejsza technika i sztywność, jak chcę mieć udany i długi seks to biorę maxon przed stosunkiem, działa szybko i długo, trzeba być gotowym na ostrą jazdę przez kilka godzin :D
Adam316
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 6 lip 2020, o 20:55

Re: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym oraz inne metody

Post autor: Adam316 »

Moim zdaniem o ile wszystko jest w granicach rozsądku to dlaczego nie? Ostatnio też rozmawialiśmy ze znajomymi o lek. med., który wykonuje zabieg jakim jest powiększanie penisa.
Swoją drogą jeżeli kobiety powiększają piersi i nikt nie ma o to pretensji to faceci też mogą powiększać penisy bez większego tabu, prawda?
Co o tym sądzicie?
kerbals
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:51

Re: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym oraz inne metody

Post autor: kerbals »

gdyby nie te tabletki maxorman z usa o których ktoś tu pisał wcześniej i dzięki czemu zacząłem je brać to pewnie skończyłbym na zabiegu kwasem hialuronowym. Dzięki Ziomal
Dragonek
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 7 maja 2021, o 21:38

Re: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym oraz inne metody

Post autor: Dragonek »

Witam. Jeśli chodzi o metody powiększania/ pogrubiania penisa to polecam zamiast stosowania kwasu hialuronowego nowoczesną metodę przy zastosowaniu lipotransferu - przeszczepu własnego tłuszczu . Nigdy nie osiągnie się takich efektów za pomocą kw. hialuronowego, ponieważ jest on po prostu za drogi i takiej fajnej ilości się nie poda. Zabieg jest zupełnie bezpieczny, efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się długo , można go powtarzać a w sumie jedynym przeciwwskazaniem jest brak miejsca skąd można pobrać tłuszcz :) No i tracimy na stałe tkankę tłuszczowa z miejsca pobrania!
Edward Ed
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 7 lip 2021, o 11:42

Re: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym oraz inne metody

Post autor: Edward Ed »

Bądźcie ostrożni! Zrobiłem sobie zabieg powiększania kwasem hialuronowym.
Na konsultacji pan doktor sugerował plastykę prącia (rodzaj obrzezania), odmówiłem.
W takcie zabiegu lekarz opowiadał (lekarz prowadzący jednoosobową praktykę), jak to kiepsko w tych klinikach to robią i zostawiają kulkę kwasu u nasady członka, a efektu nie ma. Byłem nim zachwycony, równy gość pomyślałem. Jednak jego postawa ciała i ruchy wydawały mi się dość nieporadne, nie pozwolił patrzeć na zabieg, choć mógł. Pod koniec coś wspomniał o poopercyjnym masowaniu członka, ale w taki sposób, jakby to było mało istotne. Idealnie chwilę po zabiegu, jak się ubierałem, zauważyłem że mam taką kulkę, właśnie u nasady, a powyżej nic. Pokazałem to od razu operującemu, ten uśmiechnął się i powiedział coś w rodzaju „spokojnie, jeszcze czas”.
Za dwa tygodnie była kontrola, nic nie mówił, czymś odwrócił moją uwagę od ewentualnych pytań.
Wróciłem wkurzony za 1 m-c. Facet się uśmiechał i mówił coś czegoś wcześniej nie słyszałem: „ no przecież mówiłem! Ja po prostu nie mogłem z preparatem dojść dalej, bo nie był tej plastyki prącia in nic nie widziałem!”.
Zaufałem mu i umówiłem się na tą plastykę. Przed zabiegiem ponownie pokazałem mu, gdzie ma dojść z tym kwasem na następnym zabiegu. Zrobiłem to przy pielęgniarce….co się działo! Facet kipiał od złości, a było to w trakcie zabiegu. Czubek! Pomyślałem, lepiej mu nie przeszkadzać i udawać głupka.
Tą plastykę zrobił fatalnie, efekty prostuję laserem od dwóch lat! Skrócił mi praktycznie penisa, zrobił to z takimi bliznami, że….. nie wiem co pisać, żeby temu człowiekowi nie zacząć ubliżać….. Miałem jeszcze u niego dwa zabiegi kwasem, całkowicie ufając w jego profesjonalność. Porażka! Także do dzisiaj mam źle rozłożone cysty na penisie, które usuwam u innego lekarza. Wygląda to mocniej niż fatalnie!
Runęło moje życie osobiste, nie mam nikogo od 2 Lat. Podpisałem mu ufnie papiery o braku roszczeń w przypadku błędu lekarskiego.
To cierpienie, wyobcowanie, wstyd, rozpacz, utrata miłości swojego życia….tego się nie da opisać. Mam swoje lata, jak żyć? Nie mam pieniędzy na następne operacje, a mam tez swoje lata. Życie przecieka mi miedzy palcami……
Było tego więcej o tym lekarzu, ale już było dla mnie za dużo pisania..
Ratuje mnie następna operacja kwasem. Takie zabiegi są robione również przez profesjonalistów, to wiem na pewno, bo widziałem efekty! U dwóch ultra zadowolonych mężczyzn po takich zabiegach. Mam namiary na prawdziwych lekarzy. Nie podam.
Piszę to abyście!!!!!!!!!!!
byli ostrożni!!!!!!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post