Zdrowy detoks

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

Zdrowy detoks

Post autor: admin. med. »

Najważniejsze zmiany w sposobie odżywiania rozpoczynają się w głowie. Nie wystarczą jednorazowy detoks i cudowna dieta. Aby odzyskać energię i dobre samopoczucie, wybierz kompleksowe oczyszczanie przez racjonalne odżywianie się.

Dzięki prostym zasadom opisanym w książce oczyścisz ciało z toksyn oraz usprawnisz pracę wszystkich układów i narządów w organizmie. Nauczysz się samodzielnie komponować codzienne posiłki i właściwie dobierać produkty spożywcze bez skrupulatnego liczenia kalorii. Dowiesz się, co jeść, by wzmocnić odporność i wspomagać swój organizm, m.in. jak przeprowadzić bezpieczną, krótkotrwałą dietę oczyszczającą, a także jak łagodzić bóle i dolegliwości, takie jak: migrena, bezsenność czy zespół jelita drażliwego. W książce znajdziesz również autorskie zdjęcia i przepisy na łatwe w przygotowaniu, pełnowartościowe, energetyzujące śniadania, obiady, desery i kolacje, które będą inspiracją do zmiany nawyków i zdrowego odżywiania się na co dzień.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

- przedstawia najważniejsze zasady zdrowego odżywiania, które wspomagają naturalne oczyszczanie organizmu

- podpowiada, jak przyspieszyć metabolizm i utrzymać prawidłową masę ciała

- prezentuje sposoby na rzekomy głód, czyli jak nie zajadać stresu i zmniejszyć apetyt na słodycze

- wyjaśnia, jak przygotowywać zdrowe posiłki do pracy, szkoły, na uczelnię czy na podróż

- wskazuje, jak świadomie dokonywać wyborów żywieniowych i planować urozmaicone menu

Ewa Jarosz - magister dietetyki, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka bloga Marchewkowe pole do popisu. Prowadzi wykłady, warsztaty oraz szkolenia o tematyce zdrowego odżywiania. Pasjonatka fotografii kulinarnej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post