Rak Stercza

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

Rak Stercza

Post autor: admin. med. »

Bardzo ciekawa publikacja dotycząca profilaktyki oraz postępowania w przypadku kłopotów z prostatą, a także ogólnej profilaktyki chorób nowotworowych. Książka, pomimo swej fachowości,napisana jest w bardzo przystępny sposób.

Poruszonych jest w niej bardzo wiele zagadnień (patrz niżej - spis treści), przez co daje bardzo szeroką wiedzę. Zawiera wiele praktycznych porad, w tym dużo miejsca poświęcone jest zaleceniom dietetycznym oraz stylowi życia, który sprzyja zarówno profilaktyce chorób prostaty, jak i w przypadku przerostu gruczołu krokowego.

Polecamy nie tylko mężczyznom, którzy już mają kłopoty z prostatą, ale także wszystkim innym, który takie problemy chcą ominąć.

Jednakże polecamy ją także żonom, gdyż to często one są w stanie bardziej zmotywować mężów do korzystnych dla zdrowia zmian nawyków oraz to one decydują, co znajdzie się na talerzu małżonka. W bardzo dużym stopniu zdrowie ich męża jest właśnie w ich rękach.Czy to przypadek, że wszędzie tam, gdzie dominują zachodni sposób odżywiania się i styl życia zapadalność nie tylko na choroby metaboliczne i sercowo-naczyniowe, ale również na raka prostaty przybiera rozmiary epidemii? Jakie są tego przyczyny? Jak przeciwdziałać chorobie cywilizacyjnej, jaką jest nowotwór prostaty?


Książka doktora L. M. Jacoba o raku prostaty bazuje na aktualnych odkryciach naukowych. Autor dzieli się z czytelnikami mniej dotąd znanymi faktami o tej chorobie i przekazuje najnowsze osiągnięcia nauki oraz praktyczne porady dotyczące zdrowego stylu życia. To przełomowe dzieło, spełniające wszelkie wymogi literatury fachowej, przystępne dla przeciętnego czytelnika.
Prof. dr med. Karl Friedrich Klippel
Doktor L. M. Jacob jasno, przystępnie i wyczerpująco omawia zagadnienia diety przeciwnowotworowej. Jego książka jest przeznaczona nie tylko dla chorych na raka prostaty, lecz również dla szerokiego grona czytelników zainteresowanych prawidłowym odżywianiem się i zdrowym trybem życia, bardzo jasno odpowiada też na kluczowe dla zdrowia i życia mężczyzny pytania.
Dr n. med. Paweł Kowal
Ordynator oddziału urologii
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu
Załączniki
rak-prostaty.jpg
rak-prostaty.jpg (27.12 KiB) Przejrzano 521 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post