Ciągłe uczucie oddawania moczu

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
mamdosc
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2016, o 00:50

Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: mamdosc »

Od kilku dni czuję, jakbym ciągle musiał oddawać mocz. Dodam, że prawdopodobnie mam stulejkę, nie mogę zdjąć skórki, gdy ją zsuwam staje się ona obolała u góry, jest czerwona i widać bardzo żyły. Przy okazji od wczoraj mój penis się skurczył, zrobił się tak jakby węższy, skórka u góry się warstwi i skleja, a jądra są obkurczone. Może to być zwykłe przemarznięcie czy raczej coś związanego ze stulejką lub inna chrooba?
dimedicus

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: dimedicus »

Trudno będzie ocenić bez obejrzenia czy jest stulejka,na pewno jest stan zapalny,infekcja,być może też grzybica,napletek jest sklejony może przez mastkę.Po moczeniu wskazane posmarować maścią Alantan Plus
Wskazane moczenie w mydlinach z mydła szarego(Biały Jeleń) oraz zastosowanie tabletek na infekcję układu moczowego.
Jest infekcja i stan zapalny być może przyczyną jest przemarznięcie
Leczenie może też przeprowadzić lekarz ogólny
mamdosc
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2016, o 00:50

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: mamdosc »

Trochę z innej beczki teraz, bo mam również bóle żołądka, codzienne przelewania, bulgotania i dziś dla odmiany mój kał był w pewnych miejscach zabarwiony na bardzo ciemny czerwony kolor. Na papierze pojawiła się krew. Czy to może być to czy raczej zabarwienie przez zjedzenie truskawek, buraków?
dimedicus

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: dimedicus »

Stolec może być zabarwiony w zależności od koloru pokarmu.
Jeśli kolor stolca będzie się utrzymywać wskazane wykonać badanie na krew utajoną
Podane objawy gastryczne wskazują na ZJD a więc i tu może być przyczyna krwi w stolcu.
Jaki kolor jest krwi o ile to jest krew(jasna czy ciemna)
Czy są jakieś problemy przy oddawani stolca? zaparcia?swędzenie, ból odbytu?
Problem może być powiązany z wyżej podanymi problemami z moczem
Wskazane badania moczu i stolca.Leczenie w obu przypadkach może prowadzić lekarz ogólny
Trzeba w zależności od stanu wprowadzić reżim żywieniowy oraz dietę lekkostrawną(wszystko jest w dziale diet) oraz leczenie farmakologiczne
mamdosc
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2016, o 00:50

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: mamdosc »

Był ciemny kolor, problemu raczej nie mam, ale czuję, że nie w pełni udaje mi się skończyć. Zaparć nie mam, bólu ani swędzenia też nie.
Co do penisa to zrobił się taki miękki, wiotki, gdy jest jakaś tam ilość moczu to jest ok, ale mimo wszystko ciągle czuję, że trochę zostaje i nie mogę tego się pozbyć, próbuję i próbuję i nic.. Co powoduje ciągłą chęć i lekki ból + ogromną irytację..
dimedicus

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: dimedicus »

Jeśli chodzi o stolec,jeśli się będzie powtarzać może być związane z żołądkiem,przełykiem i będzie konieczne badanie
Jeśli chodzi o mocz wszystko wskazuje na infekcje bakteryjną,badanie i wdrożyć leczenie farmakologiczne
mamdosc
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2016, o 00:50

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: mamdosc »

Dziś jest tak jakby jeszcze mniejszy, dalej miękki i wąski i mam wrażenie, że czasem boli i jest mi coraz trudniej oddać mocz, tzn. trochę wychodzi, ale jednak czuję, że reszta zostaje..
dimedicus

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: dimedicus »

Bez badań nie można diagnozować,nie można wykluczyć problemu z prostatą
mamdosc
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2016, o 00:50

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: mamdosc »

Wziąłem 2 tabletki urosept dzisiaj, coś takiego dostałem w aptece, jutro dodatkowo przemyję szarym mydłem, bo do tej pory jednak używałem zwykłego. Póki co żadnej poprawy praktycznie.
dimedicus

Re: Ciągłe uczucie oddawania moczu

Post autor: dimedicus »

mamdosc pisze:Póki co żadnej poprawy praktycznie.
tu na poprawę trzeba poczekać,to nie jest tak że od razu w 1 dniu stosowania jest poprawa,minimum 3-6 dni do widocznej poprawy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post