Antykoncepcja a skutki uboczne

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
monika2468
Użytkownicy
Posty: 20
Rejestracja: 20 lut 2016, o 05:55

Antykoncepcja a skutki uboczne

Post autor: monika2468 »

Witam. dostałam nie dawno od ginekologa tabletki antykoncepcyjne Vibin mini. Mam je rzekomo zacząsc brac od pierwszego dnia miesiączki, a powinnam ją dostac za około 10 dni, i własnie zostało mi 10 dni na podjęcie decyzji. Nie bardzo lubimy z partneterm prezerwatywy, a Ja mam dosc życia w stresie czy dostane miesiączke czy nie, ale po przeczytaniu opini na temat tego sposobu antykoncepcji przeraziłam się. Zmiany nastroju, zwiększenie masy ciała, bóle głowy, zakrzepica, nudnosci, wymioty, plamienie poza miesiączkowe, no troche dużo tego, nie jestem już jakąs szczupła osobą, w zeszłym roku udało mi się schudnąc 11 kg, teraz waże 78 kg, lekarz powiedział, że nie tyje się po tych lekach wiec skąd mowa o tym w skutkach ubocznych? dodatkowo zmiany nastroju boje się ich, gdyz w przeszłosci przeszłam nerwice i nadal biore jeszcze Faxolet 75mg co 2 a czasami co 3 dni. Czy można jakos zapobiec tym objawom? Czy zdarzają się ono stosunkowo czesto po zażyciu leku Vibin mini?
dimedicus

Re: Antykoncepcja a skutki uboczne

Post autor: dimedicus »

Każdy lek ma skutki uboczne czy wystąpią skutki uboczne,tego się nie wie,mogą mogą wystąpić ale nie muszą.Nie ma leków które znoszą skutki uboczne.
Przy stosowaniu tego środka się nie tyje ale może zwiększać apetyt.
monika2468
Użytkownicy
Posty: 20
Rejestracja: 20 lut 2016, o 05:55

Re: Antykoncepcja a skutki uboczne

Post autor: monika2468 »

a co przy stosowaniu go z faxoletem?
dimedicus

Re: Antykoncepcja a skutki uboczne

Post autor: dimedicus »

Podane, nie wchodzą w interakcje.
monika2468
Użytkownicy
Posty: 20
Rejestracja: 20 lut 2016, o 05:55

Re: Antykoncepcja a skutki uboczne

Post autor: monika2468 »

ok dziękuje :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post