Odstawienie leków hormonalnych

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
katkat
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2015, o 15:06

Odstawienie leków hormonalnych

Post autor: katkat »

Witam!
Po 5 latach brania tabletek lekarz doradził mi ich odstawienie ze względu na bardzo duże migreny oraz obfite i bolesne miesiączki. Po około 2 tygodniach od skończenia krwawienia, które było 4 dni po odstawieniu tabletek (wzięte były wszystkie 21), pojawił się bardzo ostry ból w prawym podbrzuszu. Udałam się do szpitala i okazało się, że może to być wynik owulacji po odstawieniu tych tabletek. Po 4 dniach od diagnozy zaczął mnie mocno boleć jajnik z lewej strony. Dziś w nocy pojawił się bardzo ostry ból w klatce piersiowej, który promieniuje z okolicy serca przez łopatkę do reki, która mi drętwieje. Czy są to normalne objawy po odstawieniu tabletek po tylu latach? Co jeszcze może się pojawić?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź!
carboczar

Re: Odstawienie leków hormonalnych

Post autor: carboczar »

ból brzucha owszem jest normalnym objawem, poniewaz organizm sie przestawia na "natualne" hormony, jednakze bol w klatce piersiowej nie jest naturalny i powinna z tym Pani sie udac do lekarza mysle ze w pierszej kolejnosci lekarz rodzinny. Dobrze by bylo sprawdzic czy z sercem jest wszystko dobrze.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post