Proszę o porade dot.napletka po stulejce

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
ver
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2015, o 18:41

Proszę o porade dot.napletka po stulejce

Post autor: ver »

Przejde od razu do meritum, mielem kiedys stulejke chyba nabyta poniewaz wypracowalem ja jakies pol roku temu. Od wtedy zastanawialem sie co mam nokolo tego zwezenia, taka jakby biala "narośl" szukalem po necie lecz nie moglem znales odpowiedzi na to. Nie przeszkadza mi to za bardzo lecz chodzi o estetyke.
Zamieszczam zdj:
w stanie "spoczynku" :

Kod: Zaznacz cały

i54.tinypic.com/oi5753.jpg
w zwodzie:

Kod: Zaznacz cały

i51.tinypic.com/14xi429.jpg
Do tego moj napletek przy sciagnieciu ciut cisnie lecz nie boli ale tworzy taka oponke mala za zoledziem. A to co na zdj jest naokolo i najwiecej jest tego na spodzie pod wedzidelkiem.

Co do wedzidelka to mam tez pytanie poniewaz jest ono troche inne niz wiekszosci mezczyn. Ostanio jak moja dziewczyna sie mna "zajmowala" to szarpla za mocno i mnie troche zabolalo ale nie bylo zadnej krwi ani nie zauwazylem zadnych zmian.

Kod: Zaznacz cały

i56.tinypic.com/n50mmq.jpg
Co mam z tym wszystkim poczac? Zdj troche slabe bo wykonane przy lampie.
dimedicus

Re: Proszę o porade dot.napletka po stulejce

Post autor: dimedicus »

Jak sądzę napletek jest suchy na co wskazują zmiany skórne,należy sądzić ,że występuje grzybica.Czy to swędzi,szczególnie po stosunku,występują obrzmienia.Są to zmiany dermatologiczne.Z wędzidełkiem nie ma problemu,może być trochę nadwyrężone.Wystarczy tydzień "odpoczynku"Czy były stosowane jakieś maści.Czy partnerka nie ma jakiś objawów narządów rodnych?
ver
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2015, o 18:41

Re: Proszę o porade dot.napletka po stulejce

Post autor: ver »

Partnerka nie ma zadnych objawow. Nie swedzi nie piecze po stosunku zadnych obrzmien nie ma.
dimedicus

Re: Proszę o porade dot.napletka po stulejce

Post autor: dimedicus »

Proszę stosować Clotrimazolum 2 x dn po umyciu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post