Rejestracja do poradni specjalistycznych bez wychodzenia z d

Różne informacje,czasem dziwne a czasem bardzo interesujące, o badaniach medycznych
admin. med.

Rejestracja do poradni specjalistycznych bez wychodzenia z d

Post autor: admin. med. »

Podlaskie: niemal wszystkie poradnie specjalistyczne w zasięgu internetu
Portal Pacjenta Podlaskiego Systemu Informacyjnego e-Zdrowie umożliwia między innymi rejestrację do poradni specjalistycznej bez konieczności wychodzenia z domu, czy wgląd do dokumentacji medycznej z własnego komputera.

Jak informuje serwis augustow.pl, dla potencjalnych pacjentów 27 poradni w szpitalach województwa podlaskiego oznacza to przede wszystkim wygodny wybór terminów wizyt oraz zarządzanie nimi, możliwość wyszukania wybranego lekarza, dostęp do własnej dokumentacji medycznej przez internet czy uzupełnianie dokumentacji medycznej o prywatne badania, wyniki.

Dostęp do kluczowych funkcjonalności Portalu Pacjenta, jakimi są e-rejestracja, czyli elektroniczna rejestracji na wizytę oraz dostęp do elektronicznej dokumentacji medycznej możliwy jest dla osób posiadających konto użytkownika na Portalu Pacjenta. Wiąże się to z krótką, kilkuminutową rejestracją na stronie internetowej ezdrowie.wrotapodlasia.pl.

Dostęp do własnej dokumentacji medycznej na Portalu Pacjenta możliwy jest jednak dopiero po aktywacji konta pacjenta w podmiocie leczniczym zintegrowanym w Portalu Pacjenta.

Więcej: augustow24.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post