Terapia dysleksji. Koordynacja wzrokowo-ruchowa Ćwiczenia i

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

Terapia dysleksji. Koordynacja wzrokowo-ruchowa Ćwiczenia i

Post autor: admin. med. »

Terapia dysleksji. Koordynacja wzrokowo-ruchowa Ćwiczenia i karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

Zeszyt zawiera ćwiczenia i karty pracy z zakresu szeroko rozumianej koordynacji wzrokowo-ruchowej, uwzględnia także procesy przetwarzania sensorycznego, czyli terapię SI.

Przejrzystość oraz wysoki poziom merytoryczny zamieszczonego materiału sprawiają, że pozycja stanowi doskonałe narzędzie do wykorzystania w treningu zaburzeń koordynacji wzrokowo-ruchowej uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się ze szczególnym uwzględnieniem uczniów z dysleksją rozwojową.

Zeszyt świetnie nadaje się do pracy z uczniem na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych. Uzupełnieniem jest: „Koordynacja wzrokowo-ruchowa. Ćwiczenia i karty pracy do samodzielnej pracy w domu”.


W książce:

karty pracy
ćwiczenia

Irena Sosin - psycholog, pedagog specjalny, terapeuta poznawczo-behawioralny, socjoterapeuta, psychoedukator, specjalista w zakresie diagnozy i terapii psychopedagogicznej, wieloletnia praktyka kliniczna. Kierownik terapeutycznych studiów podyplomowych WSSE, kierownik Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej CWRO, przewodnicząca Warszawskiego Oddziału nr 1 Polskiego Towarzystwa Dysleksji.
Załączniki
terapia-dyslekcji-koordynacja-wzrokowa.jpg
terapia-dyslekcji-koordynacja-wzrokowa.jpg (53.77 KiB) Przejrzano 653 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post