Viromixx w celu odbudowy mikroflory bakteryjnej jeslit

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

Viromixx w celu odbudowy mikroflory bakteryjnej jeslit

Post autor: admin. med. »

Vivomixx Proszek do sporządzania zawiesiny doustnej to preparat, który odpowiada za unormowanie mikroflory bakteryjnej jelit. Wspiera procesy trawienne i zapobiega zaburzeniom jelitowo-żołądkowym.

Składniki:
maltoza, liofilizowane żywe kultury bakterii (wytworzone z udziałem pochodnych mleka): Streptococcus thermophilus DSM24731®, Bifidobacterium longum DSM24736®, Bifidobacterium breve DSM24732®, Bifidobacterium infantis DSM24737®, Lactobacillus acidophilus DSM24735®, Lactobacillus plantarum DSM24730®, Lactobacillus paracasei DSM24733®, Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus DSM24734®; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Działanie:
Vivomixx® Proszek do sporządzania zawiesiny doustnej to jeden z suplementów diety zawierający liofilizat żywych kultur bakterii. Każda saszetka zawiera 450 miliardów (4,5x1011) jednostek tworzących kolonie (jtk.). Bakterie probiotyczne mogą pomóc w usprawnieniu pracy układu pokarmowego i procesów trawiennych. Produkt wskazany do stosowania podczas antybiotykoterapii i po jej zakończeniu oraz w trakcie biegunki.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancje składowe preparatu

Wskazania:
Preparat należy stosować u dzieci i osób dorosłych w celu odbudowy mikroflory bakteryjnej w przypadku m.in. biegunki (np. podróżnych) oraz w czasie kuracji antybiotykowej.

Sposób użycia:
Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1-2 saszetki.

Sposób przygotowania i sposób użycia:
Dzieci powyżej 3 lat i dorośli: zawartość saszetki należy rozpuścić w letniej wodzie lub innym letnim płynie (mleko, sok, jogurt) i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Zawartości saszetki nie należy rozpuszczać w płynach gorących ani gazowanych.

Przechowywanie i inne informacje:
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt bezglutenowy, bez laktozy. Przechowywać w lodówce w temperaturze 2-8°C, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem i wilgocią. Po zakończeniu stosowania produktu, należy pozbyć się pozostałości. Jeżeli zachodzi taka konieczność, dopuszcza się przechowywanie produktu w temperaturze poniżej 25°C przez maksymalnie 7 dni bez negatywnego wpływu na zawartość.

Zawartość:
10 saszetek z proszkiem po 4,4 g
Masa netto: 44 g
Załączniki
Vivomixx-Proszek-do-sporzadzania-zawiesiny-doustnej.jpg
Vivomixx-Proszek-do-sporzadzania-zawiesiny-doustnej.jpg (11 KiB) Przejrzano 561 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post