Grypa żołądkowa czy nie ?

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
nutriaa23
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 11 mar 2016, o 12:25

Grypa żołądkowa czy nie ?

Post autor: nutriaa23 »

Witam. W srodepo poludniu moj chlopak skarzyl sie na ucisk w brzuchu odbijalo mu sie az wkoncu na wieczor po 20 zwymiotowal.. przyjechalismy do domu napil sie herbaty czarnej i po 22 znowu.. poloYlismy sie .. wstal o 1 i znowu ale juz takie resztki prawie nic.. o na tym sie skonczylo rano powiedzial tylko ze zrobil taka rzadsza kupe ale tylko jeden raz. Tego dnia czul sie pelny i slaby jak to takiej rewolucji.. ale na wiecOr juz bylo dobrze.. lacznie zwymiotowal 3 razy w duzych odstepach czasowych.. czy to mogla byc grypa zoladkowa ?
Troche sie boje.. w srode rano jak jeszcze dobrze sie czul i nic nie wiedzial to go oczywisci pocalowalam i teraz sie boje ze moglam sie zarazic... w srode nic mi nie bylo ale wczoraj wieczorem troche mnie mdlilo moze dlatego ze pilam cole profilaktycznie a malo jadlam.. ale sie poukladalo i dzisiaj rano juz dobrze.. ale teraz wieczorem czuje jak troche lamie mnie w kosciach i mam stan podgoraczkowy oraz drapanie w gardle.
Czy to moga byc objawy grypy zoladkowe czY zwyklego przeziebienia ?
nutriaa23
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 11 mar 2016, o 12:25

Re: Grypa żołądkowa czy nie ?

Post autor: nutriaa23 »

Dodam ze on nie mial goraczki nie byl slaby nie bolal go brzuch.
dimedicus

Re: Grypa żołądkowa czy nie ?

Post autor: dimedicus »

Raczej sądzę,że to zatrucie. A jeśli jadł pomidory,to czasem skórka daje takie objawy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post