Twardy i skurczony penis w trakcie spoczynku

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Blasterm92
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 07:22

Re: Twardy i skurczony penis w trakcie spoczynku

Post autor: Blasterm92 »

Miałeś rację, czyli ta przepuklina jest powodem tych problemów z członkiem ?
Są jakieś sposoby na to by sie jej pozbyć, żeby jakoś wróciło wszystko na swoje miejsce czy jedynie operacyjnie?
dimedicus

Re: Twardy i skurczony penis w trakcie spoczynku

Post autor: dimedicus »

Rehabilitacja(ćwiczenia Metodą McKenziego),wzmocnienie mięśni.
W dziale rehabilitacji są ćwiczenia.
Na tym etapie problemów z kręgosłupem lędźwiowo-krzyżowym brak kwalifikacji do zabiegu operacyjnego.
Blasterm92
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 07:22

Re: Twardy i skurczony penis w trakcie spoczynku

Post autor: Blasterm92 »

A czy takie problemy z kręgosłupem, tzn taka przepuklina (nie wiem czy jest duża czy nie, czy to powazny problem, nie mam na ten temat pojecia) to coś poważnego? czy jest opcja aby to "pokonac" w nie inwazyjny sposób?
Dodam że plecy w części lędźwiowej zaczeły mnie boleć dopiero od około 2 tygodni i jest to ból jedynie po wysiłku fizycznym w pracy. Mam też w połowie zdrętwiały duży palec u prawej stopy od około 3 miesięcy ale nie wiem czy to ma jakiś związek z kręgosłupem czy po prostu złe buty w pracy.
dimedicus

Re: Twardy i skurczony penis w trakcie spoczynku

Post autor: dimedicus »

Blasterm92 pisze:czy jest opcja aby to "pokonac" w nie inwazyjny sposób?
tylko za pomocą jw zaznaczyłem.Trzeba proces zmian zatrzymać.Na poprawę wzwody to już trzeba będzie udać się do seksuologa lub urologa,może zlecić leki.
Blasterm92 pisze:Mam też w połowie zdrętwiały duży palec u prawej stopy od około 3 miesięcy ale nie wiem czy to ma jakiś związek z kręgosłupem czy po prostu złe buty w pracy.
niestety,najprawdopodobniej, to też przyczyna od kręgosłupa.(wymaga potwierdzenia w badaniach neurologicznych)
Blasterm92
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 07:22

Re: Twardy i skurczony penis w trakcie spoczynku

Post autor: Blasterm92 »

Dziękuje za odpowiedzi, dziś rano przez około 10-15 minut ćwiczyłem metodą McKenziego i chciałbym zapytać jak często i po ile minut ćwiczyć? tak mniej więcej chociaż.
Ćwiczyłem coś takiego że leże na brzuchu i unoszę głowę do góry podpierając się na łokciach, 10-15 sekund i wracam do pozycji leżącej. Zrobiłem około 8-10 serii, potem polozylem sie na plecach i podciagałem nogi do siebie.
dimedicus

Re: Twardy i skurczony penis w trakcie spoczynku

Post autor: dimedicus »

ćwiczenia po 10 cykli każde,minimum to 30 minut czym więcej tym lepiej max do 1 h.
Z początku 15-20 minut i co kilka dni dokładać czas.Zasada,nic na siłę a stopniowo. Jakby się pojawiały bóle (nie zakwasy) przerywać ćwiczenia i zaczynać bez dużych obciążeń,nie przesilać.
Blasterm92
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 07:22

Re: Twardy i skurczony penis w trakcie spoczynku

Post autor: Blasterm92 »

Dzięki za rady, zastosuje się do nich, lecz ciągle mam wrażenie że ten mój problem jest spowodowany dużymi żylakami bądź czymś z krążeniem żylnym. W zależnosci od dnia jest jako tako, czasem lepiej, czasem gorzej. Wczoraj byłem przez większość dnia z dziewczyną, wieczorem przez dłuższy czas, gdy robilismy co nieco miałem wzwod, po wszystkim gdy opadł członek, zrobił się twardy dosłownie jak kamień i strasznie skurczony, po czym zaczął boleć i nie mogłem go nawet rozmasować żeby to przeszło. Nie wiem czy to spowodowane jest tą przepukliną w kręgosłupie czy jakims krążeniem w członku.
dimedicus

Re: Twardy i skurczony penis w trakcie spoczynku

Post autor: dimedicus »

Przyczyną mogą też być zmiany w kroczu,tu mogą też wynikać z kręgosłupa, czy czasem nie występuje priapizm.
Bez osobistej wizyty w gabinecie się nie obejdzie ale trzeba znaleźć lekarza urologa który nie odfajkuje problemu.
Blasterm92
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 07:22

Re: Twardy i skurczony penis w trakcie spoczynku

Post autor: Blasterm92 »

Mam takiego lekarza urologa, lecz prywatnie musze czekać do niego aż miesiąc, jest dobry i są do niego duze kolejki. Czyli mam rozumieć że nie da się cofnąć tej przepukliny ćwiczeniami, w taki sposób żeby ją "napchnąć" spowrotem na swoje miejsce, jedynie da się zatrzymać by się nie powiekszała?
dimedicus

Re: Twardy i skurczony penis w trakcie spoczynku

Post autor: dimedicus »

Niestety, tak to wygląda.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post