HUMER Zatkany nos dla dzieci i dorosłych aerozol

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

HUMER Zatkany nos dla dzieci i dorosłych aerozol

Post autor: admin. med. »

HUMER Zatkany nos dla dzieci i dorosłych to produkt w postaci aerozolu, który dzięki wysokiemu stężeniu soli morskich działa oczyszczająco i udrażniająco. Wspomaga leczenie przeziębienia i zatokowego nieżytu nosa.

Skład:
100% woda morska naturalnie bogata w sole mineralne i pierwiastki śladowe: magnez, miedź, złoto, srebro, siarka, selen, mangan, itd.

Działanie:
Preparat charakteryzuje się wysokim stężeniem soli morskich. Ma postać hipertonicznego roztworu wody morskiej, który pozytywnie oddziałuje na śluzówkę nosa. Przede wszystkim dzięki mikrodyfuzji równomiernie rozkłada aerozol na całą błonę śluzową nosa. Działa oczyszczająco i eliminuje z przewodów nosowych zanieczyszczenia, zaschniętą wydzielinę i czynniki uczulające oraz chorobotwórcze. Wspomaga leczenie infekcji i ułatwia oddychanie oraz sprawdza się w profilaktyce ich występowania.

Wskazania:
Zaleca się stosowanie produktu w przypadku przeziębienia, zatokowego nieżytu nosa oraz innych infekcji przebiegających z uczuciem zatkanego nosa. Do stosowania u osób dorosłych i dzieci od 3 m.ż.

Dawkowanie:
Stosować donosowo, do aplikacji wykorzystywać 1 dawkę do każdego otworu nosowego x 2-3/24h, przed jedzeniem.
Załączniki
HUMER-Zatkany-nos-dla-dzieci-i-doroslych-aerozol.png
HUMER-Zatkany-nos-dla-dzieci-i-doroslych-aerozol.png (11.41 KiB) Przejrzano 626 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post