Mrowienie i mniejsze czucie po urazie stopy

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Greg90
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2016, o 20:36

Mrowienie i mniejsze czucie po urazie stopy

Post autor: Greg90 »

Witam, otóż pracuje na budowie. Pewnego dnia na lewą stopę spadł mi duży ciężar lecz moją stopę uratowała stal włożona w górę buta, niestety też górna część też troszkę oberwała co poczułem. Ból przeszedł w 5 minut lecz czuje od 5 dni takie lekkie mrowienie i lekki spadek czucia w stopie (nasila się zawsze rano jak wstanę). Chciałbym tylko prosić o poradę czy mam się tym przejmować, czy nie. Czy to przejdzie czy muszę czym prędzej iść na jakiś zabieg. Jestem osobą młodą, mam 26 lat. Dodam iż stopa w żaden sposób nie ucierpiała, nie jest sina ani nic tylko pozostaje to mrowienie i mniejsze czucie.

Proszę o pomoc
carboczar

Re: Mrowienie i mniejsze czucie po urazie stopy

Post autor: carboczar »

Greg90 pisze:Czy to przejdzie czy muszę czym prędzej iść na jakiś zabieg.
Nie ma tu potrzeby wykonania jakiegoś zabiegu,najprawdopodobniej jednak doszło do niewielkiego urazu,być może krwiaka(nie musi być widoczny) być może ucisku na nerw.
Można stosować żel lioton 1000,odpoczywać z nogą wyprostowaną,powinno przejść w ciągu ok 2 tygodni
Greg90
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2016, o 20:36

Re: Mrowienie i mniejsze czucie po urazie stopy

Post autor: Greg90 »

Dziękuje, bardzo mnie to uspokoiło.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post