Co mi dolega? Poradnik skutecznego leczenia dietą

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
admin. med.

Co mi dolega? Poradnik skutecznego leczenia dietą

Post autor: admin. med. »

Odkryj źródło swoich dolegliwości. Wyleczysz się! I Kropka. Zaczęło się od choroby córki. Na mocną wysypkę nie pomagały leki. Lekarze bezradnie rozkładali ręce i mówili, że to taka uroda. Bożena Kropka ceniona specjalistka od spraw leczenia żywieniem wzięła sprawy w swoje ręce. Teraz do jej gabinetu przyjeżdżają setki chorych z całej Polski. Nikt nie jest skazany na choroby cywilizacyjne. Jeśli dokuczają Ci bóle głowy, zmęczenie, problemy skórne, drażliwość, problemy z trawieniem, ta książka jest dla ciebie! Dzięki niej nauczysz się interpretować pierwsze niepokojące symptomy i dowiesz się, o jakie badania poprosić w gabinecie lekarskim. Autorka patrzy na pacjenta całościowo. Wyjaśnia, że 80% chorób wynika ze złej diety. Wskazuje, dlaczego jelita mają wpływ na nasz nastrój oraz jakie są źródła alergii i nietolerancji pokarmowych. Czy to możliwe, że zwykły jogurt owocowy może mieć związek z przewlekłym zapaleniem zatok Co mi dolega Poradnik skutecznego leczenia dietą przedstawia praktyczny system wczesnego ostrzegania i skuteczny program zdrowego życia. JADŁOSPIS NA CAŁY TYDZIEŃ [nalepka] DZIENNICZKI AUTODIAGNOSTYKI [nalepka] Blurb: Bożena Kropka wskazuje, jak dieta w decydujący sposób wpływa na nasze zdrowie. Jakie pokarmy łagodzą lub leczą, np. anemię, choroby wątroby, czy tarczycy. Jej praktyczny jadłospis, to coś więcej niż łatwe wskazówki to przepis na zdrowie. Joanna Gruszka dietetyk kliniczny BIOGRAM: Bożena Kropka prekursorka diety bezglutenowej i wielu nowych metod leczenia dietą. Dyplomowany dietetyk i promotor zdrowia. Opracowała autorski program Sześć kroków wyjścia z alergii. Jest autorką książek: Pokonaj alergię, Żywieniowe triki na lepsze wyniki oraz Mieszkanka chatki na moczarach. Leczy pacjentów z całej Polski z różnymi schorzeniami: astmą, atopowym zapaleniem skóry, chorobą Hashimoto czy chorobami centralnego układu nerwowego. Doskonale wie, że ciało i umysł idą ze sobą w parze i tylko odpowiednie nastawienie, może pomóc w procesie leczenia i zmianie nawyków żywieniowych.
Załączniki
co-mi-dolega.jpeg
co-mi-dolega.jpeg (31.75 KiB) Przejrzano 988 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post