MAXI3VENA PLUS na ciężkość i zmęczenie nóg

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

MAXI3VENA PLUS na ciężkość i zmęczenie nóg

Post autor: admin. med. »

Produkt polecany szczególnie osobom odczuwającym ciężkość i zmęczenie nóg oraz osobom, które prowadzą siedzący lub stojący tryb pracy i życia, palą papierosy, nie wykazują aktywności fizycznej, mają nadwagę.

Ekstrakt z ruszczyka wpływa korzystnie na krążenie żylne i funkcjonowanie naczyń krwionośnych.
Kwas askorbinowy wspomaga prawidłową produkcję kolagenu, a przez to zapewnia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych.
Ekstrakt z wąkroty azjatyckiej wspiera funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, pomaga utrzymać funkcje poznawcze.

Zalecane spożycie

Dorośli - 1 kapsułka dziennie.

Składniki:

Ekstrakt z ruszczyka kolczastego (Ruscus aculeatus L.), ekstrakt ze skórki pomarańczy gorzkiej (Citrus aurantium), ekstrakt z wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica L.), kwas L-askorbinowy, żelatyna, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwniki - dwutlenek tytanu (E 171), karmel (E 150c).
jagomala
Użytkownicy
Posty: 62
Rejestracja: 2 sie 2017, o 18:30

Re: MAXI3VENA PLUS na ciężkość i zmęczenie nóg

Post autor: jagomala »

Moja babcia zna się na ziołach jak mało kto. Raz czytała skład maxi3veny, bo widziała, że biorę na zmęczone nogi, które aż puchły mi wieczorami i powiedziała, że ruszczyk lekarski, który jest w składzie tyh tabletek, to bardzo dobra rzecz. Poprawia krążenie, a przez to nogi są zdrowsze i naczynia krwionośne mocniejsze.
groszka
Użytkownicy
Posty: 80
Rejestracja: 1 sie 2017, o 21:48

Re: MAXI3VENA PLUS na ciężkość i zmęczenie nóg

Post autor: groszka »

maxi3vena zawiera też hesperydynę, która zmniejsza obrzęki. Ja w lecie zawsze mam problem z tym że nogi mi puchną i dzięki temu że te tabletki brałam to nie było tak źle i nie musiałam rezygnować ze szpilek i wiązanych sandałków
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post