Eye Q płyn, kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

Eye Q płyn, kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6

Post autor: admin. med. »

Eye Q płyn waniliowy zawiera wielonienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 i omega-6 są niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia i samopoczucia. Odgrywają ważną rolę w prawie wszystkich komórkach organizmu. Organizm ludzki nie jest w stanie sam ich wytwarzać, dlatego muszą one być dostarczane z dietą. Eye Q to łatwy i wygodny sposób dostarczania do organizmu wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 w zbilansowanych proporcjach.

Preparat o udowodnionej skuteczności dla dzieci z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością, specyficznymi trudnościami w uczeniu się.

Dzięki suplementacji Eye Q może nastąpić poprawa wyników szkolnych, w tym umiejętności czytania i pisania. Co ważne zmienia się również na korzyść samoocena i poczucie własnej wartości dzieci charakteryzujących się takimi problemami

Dawkowanie:
Zaleca się podawanie 3 łyżeczek preparatu przez pierwsze 12 tygodni, następnie należy zmniejszyć dawkę do 1 łyżeczki dziennie podawanej podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.
Załączniki
eyeq-plyn-waniliowy.jpg
eyeq-plyn-waniliowy.jpg (15.57 KiB) Przejrzano 756 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post