Kilka dziwnych objawów

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
avant9
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 8 paź 2016, o 19:41

Kilka dziwnych objawów

Post autor: avant9 »

Witam od lipca tego roku zaczęło coś się ze mną dziać a między innymi : ciśnienie do 148/70/45 spadające do 110/50/60, drętwienie dłoń i warg, zawroty głowy powodujące odruchy wymiotne jak po wypiciu kilku piwek,nieprzechodzący ucisk w potylicy, bule po całej głowie jak by nakłuwana była, miewałem gwiazdki przed oczami od wysiłku ale te co były teraz aż mnie wystraszyły było ich setki i były bardzo wielkie, i najdziwniejsze przy wykonaniu szybkiego niespodziewanego ruchu głową odczuwam uczucie jak by mnie ktoś delikatnie popchnął i poraził mi mózg 10 voltami to mi się dzieje często kilkanaście razy dziennie. Lekarz rodzinny "może to być od ciśnienia" i dał nadal ale i tak ciśnienie wysokie 140/70 a Neurolog popukał w kolano i stwierdził ,że neurologicznie nic mi nie jest ale dał skierowanie na tomograf ale dopiero na kwiecień. Objawy są już męczące powoli mi przez to psycha siada! Co to może być?
Anielka124
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 9 paź 2016, o 08:06

Re: Kilka dziwnych objawów

Post autor: Anielka124 »

Najlepiej jak udasz się do lekarza on rozwieje Twoje wszystkie wątpliwości. Polecam Ci skorzystać ze strony REKLAMA mają bardzo fajne pakiety badań i wyspecjalizowaną kadrę lekarzy.
drTeresa

Re: Kilka dziwnych objawów

Post autor: drTeresa »

Czy wykonano badani krwi,badania hormonalne czy na pasożyty? Badanie EEG?
Przyczyny mogą być kariologiczne, gastrologiczne,neurologiczne(też związane z kręgosłupem)
Proszę podać wyniki badań i jakie wykonano.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post