prawidłowe wyniki czystości a swędzenie pochwy

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
Milenne
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2016, o 21:06

prawidłowe wyniki czystości a swędzenie pochwy

Post autor: Milenne »

Witam
Jestem po piątej kuracji metronidazolem. Byłam leczona przeciwko rzęsistkowi. Wyniki badan na czystość mam prawidłowe, lecz nadal odczuwam swędzenie przy wejściu do pochwy. Stosowałam juz lacibios femina a teraz jestem w trakcie stosowania globulek hexatiab i hydrovag. Nie odczuwam poprawy. Dodam ze nie mam problemu z uplawami. Czym może być to spowodowane? Bardzo proszę o pomoc, jestem bezsilna.
carboczar

Re: prawidłowe wyniki czystości a swędzenie pochwy

Post autor: carboczar »

Nie wiem co pani stosuje ale przyczyną może być podrażnienie,śtosowane środki do higienny inntymnej,proszki czy płyny do prania czy płukania.Czy przeprowdzono badanie w kierunku grzybicy,po stosowanych lekach może być obecna,mimo ujemnych wyników.
Milenne
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2016, o 21:06

Re: prawidłowe wyniki czystości a swędzenie pochwy

Post autor: Milenne »

Miałam przeprowadzone badanie na czystość pochwy. W załączniku dołączam wyniki. Swędzenie nie jest uporczywe i nie zaobserwowałam dziwnych upławów. Czy to może być łagodna postać grzybicy? Jest szansa na wyleczenie produktami, które stosuję (Hydrovag i Hexatiab)?
Załączniki
wyniki.jpg
wyniki.jpg (155.33 KiB) Przejrzano 2001 razy
carboczar

Re: prawidłowe wyniki czystości a swędzenie pochwy

Post autor: carboczar »

Milenne pisze:Hydrovag i Hexatiab
można
można też stosować Clotrimazolum w czopkach i dużo pić wodę z cytryną.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post