Dziwne Uczucie

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
mariuszo86
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 9 lis 2016, o 10:34

Dziwne Uczucie

Post autor: mariuszo86 »

Witam
Po pierwsze witam wszystkich forumowiczow jestem tutaj nowy.
Chcialbym oposac swoj przypadek.

W sobote okolo 15 nagle dostalem ostrego kataru, lalo sie niemilosiernie i odrazu zatkany nos. Katar szybko ustapil, ale doszly inne objawy.
Od tej pory mam dziwne uczucie podobne do objawow jak po wsrrzasieniu muzgu. Czuje jakby lekka dezorientacje, dotyczy to takze wzroku tak jakbym tracil ostrosc w widzeniu ,lekkie jakby ucisk na glowie jakby ,,czapka byla za mala, lecz to sie dzieje sporadycznie. Glowa mnie w cale nie boli, nigdy prawie mnie nie bolala, czuje sie bardzo dobrze oprocz tych objawow. Nie wiem jak to opisac ale jak sie zajme jaka czynnoscia to tak jakbym zapominal o tym wszystkim. Dodam ze zadnego urazu glowy nie mialem przez ostatnie poec lat, wykrytu u mnie tylko zespol wrzadziejacego jelita, ale objawow z nawrotem tej choroby nie mam.
Kupilem sobie tabletki na zatoki ale jakos specjalnie nie pomagaja. Cisnienie mam w normie temperatura 35,8 ale zawsze mialem tak niska.

Obecnie przebywam za granica i nie mam mozliwosci skorzystania z opieki medycznej.

Jak myslicie co mi moze byc czy to cos powaznego i ppwinienem sie pakowac i wracac czy cos blachego.

Dziekuje i pozdrawiam
dimedicus

Re: Dziwne Uczucie

Post autor: dimedicus »

Ma pan najprawdopodobniej problem z zatokami(nie wykluczam alergii) a zastosowanie takich leków zakupionych w aptece bez Rp to tak jakby się połaskotać.
Najprawdopodobniej jest stan zapalny,być może ropny,wskazane wykonać badanie radiologiczne,na dziś wskazane inhalacje oraz nagrzewania lampami,można stosować leki przeciwzapalne,nie wyleczą ale mogą trochę zatrzymać postęp stanu.I kropelki na katar oraz wapno.
mariuszo86
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 9 lis 2016, o 10:34

Re: Dziwne Uczucie

Post autor: mariuszo86 »

Tylko ze ja nie mam kataru, pojawil sie dokladnie na jakas godzine obfity i zanikl
dimedicus

Re: Dziwne Uczucie

Post autor: dimedicus »

Nie musi być katar aby były inne objawy choroby zatok
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post