Jaki sport uprawiać zimą

Wszystko o dietach, ich rodzajach i stosowaniu.
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Jaki sport uprawiać zimą

Post autor: ailana »

Chciałabym zrzucić kilka kg ale nie mam pomysłu na to jaki sport można byłoby teraz uprawiać. Co polecacie?
Laugh
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 85
Rejestracja: 16 maja 2016, o 10:33

Re: Jaki sport uprawiać zimą

Post autor: Laugh »

silownia caly rok
a na siłowni procz cwiczen zimowych cardio bądź interwaly, interwaly sa ciężkie na początek wiec polecam cardio
ster
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 11 lut 2016, o 07:30

Re: Jaki sport uprawiać zimą

Post autor: ster »

Jest bardzo wiele sportów jakie mozęsz uprawiać zimą. Bardzo dobre jest zapisanie się na siłownię. Możesz również zastanowić się nad aerobikiem.

Bieganie równeiż nie jest takie niemożliwe. Wszystko zależy od tego jak się ubierzesz. WIadomo, że nie da się biegać w codziennych ubraniach. Ale odpowiednia bielizma termoaktywna sprawi,że nie bedziesz miała z tym problemu nawet jak na dworze będzie minusowa temperatura.
nicor
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2016, o 07:37

Re: Jaki sport uprawiać zimą

Post autor: nicor »

Basen, łyżwy. Można też chodzić na siłownię. Jeżeli ktoś boi się, że przytyje nadmiernie, to warto nie przesadzać z nadmiarem pożywienia. Zima to okres w którym łatwo nabrać kilku nadmiarowych kilogramów. A więc wszelkie frytki i inne tłuszcze nasycone lepiej puścić w odstawkę.
Należałoby również skonsultować się z jakimś dietetykiem w celu ułożenia diety. Nie są to jakieś duże koszta, a efekt naprawdę b. dobry.
Zawsze można skonsultować się z jakimś dietetykiem udzielającym porad online.
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Jaki sport uprawiać zimą

Post autor: ailana »

Masz kogoś konkretnego na myśli?
nicor
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2016, o 07:37

Re: Jaki sport uprawiać zimą

Post autor: nicor »

Np tego dietetyka z Gdańska

S. Kłos ze sports med.
kulik86

Re: Jaki sport uprawiać zimą

Post autor: kulik86 »

Hej,
ja proponuje wykonywać ćwiczenia w domu. Tutaj są ciekawe rozwiązania na braki ćwiczenia łatwo można wykonywać w domu zimą i latem gdy mamy złą pogodę :)
polecam!!
fajne barki to podstawa u mężczyzn!
Awatar użytkownika
rezzi
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 18 wrz 2017, o 11:07

Re: Jaki sport uprawiać zimą

Post autor: rezzi »

Basen i ćwiczenia domowe. :)
W domu możesz ćwiczyć wtedy, kiedy masz na to czas. Oczywiście nie obejdzie się bez samozaparcia, bo raz czy tam dwa poćwiczysz, a później się nie chce. :D
Ja ćwiczę 7x w tygodniu po 15/30 minut. Choćby mi się nie wiem jak chciało, to motywuję się i dzięki temu jestem w stanie utrzymać efekty swojej zakończonej już diety i ciężkiej pracy z hantlami. :)
kulik86

Re: Jaki sport uprawiać zimą

Post autor: kulik86 »

cześć,
ja stale ćwiczę w domu, mogę polecić wam bardzo dobre ćwiczenia na pośladki. Tutaj macie rozpisane szerzej ćwiczenia [mod] bardzo szybko mi pomogły uzyskać okrągłe i jędrne pośladki!
Polecam wszystkim paniom i panom :)
Kev
Użytkownicy
Posty: 15
Rejestracja: 19 sty 2018, o 11:16

Re: Jaki sport uprawiać zimą

Post autor: Kev »

W zimie zawsze dobrze jest chodzić na siłownie. Jest to w pomieszczeniu i pogoda nie ma wpływu na twój trening. Dużo siłowni również ma już saunę lub basen, co jest fajnym dodatkiem. Ja również bardzo lubię chodzić na squasha, fajny sport :D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post