Dzieci z zaburzeniami zachowania, emocji i mowy

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
Asystentka

Dzieci z zaburzeniami zachowania, emocji i mowy

Post autor: Asystentka »

Piszę tę książkę jako naukowiec, terapeuta i dziadek w jednej osobie. Jako utytuowany naukowiec dbam o zachowanie obyczajów i standardów przyjętych w nauce. Dużo czytam, prowadzę badania, uczestniczę w konferencjach i seminariach, wykładam i szkolę. Jako terapeuta staram się godzić naukę i sztukę, teorię i praktykę, co nie jest prostym zadaniem. Pracowałem z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi niemal we wszystkich rodzajach placówek oświatowych, medycznych i pomocy społecznej. Zorganizowałem także wiele zespołów i turnusów terapeutycznych, podczas których pełniłem funkcję terapeuty. W ten sposób zdobyłem doświadczenia, a równocześnie nauczyłem sie pokory. Łatwiej jest mi napisać artykuł, niż pomóc jednej osobie wymagającej długoterminowego wsparcia. Jako dziadek nadrabiam zaległości ojca i patrzę z dystansem na moje postępowanie naukowca i terapeuty. Ambitny badacz stara się obecnie o zamieszczenie artykułów w prestiżowych czasopismach, do których nie docierają przeciętni czytelnicy. Natomiast ja piszę książki w nadziei, że trafią one do szerokiego grona odbiorców.

Monografia ta jest adresowana do:

profesjonalistów.
rodziców,
studentów.
Załączniki
dzieci-zaburzenia-zachowania-emocji.jpg
dzieci-zaburzenia-zachowania-emocji.jpg (3.28 KiB) Przejrzano 1506 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post