Ból brzucha i pleców

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Karo555
Użytkownicy
Posty: 8
Rejestracja: 5 mar 2017, o 07:26

Ból brzucha i pleców

Post autor: Karo555 »

Witam. Od miesiąca borykam się z bólem brzucha. Miesiąc temu trafiłam na sor(3razy) gdzie stwierdzono u mnie zlogi w nerkach oraz jeden kamień o wielkości 2mm. Tk to potwierdziło, oraz wykazalo torbiele czynnosciowe na obu jajnikach ok.3cm. Urolodzy twierdzą że nie możliwa jest od tego kolka nerkowa ponieważ złogi są zbyt małe. Wszystkie objawy jakie mam na to wskazywały- wymioty,gorączka,nudności ostre bóle brzucha. Mam napady bolu lewej Stony brzucha oraz w ostatnich dniach doszedł do tego okropny ból pleców. Piekacy i rozrywajacy wrecz od srodka. Urolog przpisal leki ktore nic nie pomagaja. Pilam fitolizyne i wszelkiego rodzaju suplementy diety, dostalam antybiotki, czopki, leki rozkurczowe które też nie pomagaja. Wyniki moczu sa dobre. Lekarze nie wiedza co mi jest. Proszę o rady!!!!
dimedicus

[Link] Ból brzucha i pleców

Post autor: dimedicus »

Na podstawie rysunku z linku, pogladowy-podzial-brzucha-t20140.html
proszę dokładnie określić miejsca występowania objawów.
czy te bóle brzucha z L.str. ciągną się aż do pleców?
Podejrzewam że zapewne przyczyną mogą być
Karo555 pisze: torbiele czynnosciowe na obu jajnikach ok.3cm.
czy to jest leczone? są dosyć stosunkowo już dosyć duże. trudno mi tu ocenić na ile kamienie mają wpływ na podane objawy a mogą.
Karo555
Użytkownicy
Posty: 8
Rejestracja: 5 mar 2017, o 07:26

Re: Ból brzucha i pleców

Post autor: Karo555 »

Bol zaczyna się po lewej stronie I idzie aż do pleców, jest piekacy aż dostaje dreszczy i tzw. Gęsiej skórki. Od paru dni odczuwam także ból w okolicach jajnikow, takie jakby dretwienie dołu brzucha oraz cały brzuch jest twardy. Torbiele nie były leczone ponieważ zostały wykryte ostatnio na TK. W piątek mam wizytę u ginekologa.
dimedicus

[Link] Ból brzucha i pleców

Post autor: dimedicus »

To tylko wskazuje,że coś się dzieje w brzuchu,wiele wskazuje na problem z jajnikami ale też może być powiązany z kamicą, proszę na podstawie rysunku dokładnie określić
dimedicus pisze:Na podstawie rysunku z linku, pogladowy-podzial-brzucha-t20140.html
pogladowy-podzial-brzucha-t20140.html
dimedicus

Re: Ból brzucha i pleców

Post autor: dimedicus »

Bol odczuwam:
najsilniejszy - okolica boczna lewa lub ledzwiowa
Tu występujące objawy mogą wskazywać na: problem z żołądkiem, trzustką kamica nerkowa ale też choroby jajników i jajowodów.
mniejszy, który występuje na krótko - w lewym i prawym podzebrzu.
Dretwiejacy prawy dół bordowy i lewy.
związane z kamicą nerkową
Tak jak podejrzewałem trzeba sprawdzić w zw. z kamicą oraz ginekologicznie przyczyny kobiece.
bardzo możliwe,że akurat wystąpiły w jednym czasie dwie jednostki chorobowe
Karo555
Użytkownicy
Posty: 8
Rejestracja: 5 mar 2017, o 07:26

Re: Ból brzucha i pleców

Post autor: Karo555 »

Jajniki sprawdzone i ginekologiczne jest wszystko okej, wiec ból nie jest od jajnikow.... urolodzy twierdzą dalej ze to nie możliwe ze ból jest od złogów...
Meneus

Re: Ból brzucha i pleców

Post autor: Meneus »

Jeśli nie przyczyny kobiece,urologiczne to pozostają przyczyny od kręgosłupa albo gastryczne.
Karo555
Użytkownicy
Posty: 8
Rejestracja: 5 mar 2017, o 07:26

Re: Ból brzucha i pleców

Post autor: Karo555 »

Czy ktoś miał podobny przypadek, są podejrzenia ze to endometrioza. ...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post