Tarvit D3+K 30 kapsułek twist-off dla niemowląt

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
Asystentka

Tarvit D3+K 30 kapsułek twist-off dla niemowląt

Post autor: Asystentka »

Tarvit D3+K Krople w postaci jednorazowych kapsułek twist-off, które zalecane są do podawania niemowlętom karmionym piersią od 2 tygodnia do ukończenia 3 miesiąca życia. Połączenie to zapobiega występowaniu krzywicy u dzieci oraz krwawień.
Tarvit K+D, to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego dla niemowląt karmionych piersią w profilaktyce krzywicy z niedoboru witaminy D oraz krwawień z niedoboru witaminy K

Dawkowanie:

Zalecane dawkowanie: zawartość 1 kapsułki dziennie, co odpowiada rekomendowanej dziennej dawce witaminy K (25 μg) oraz rekomendowanej dziennej dawce witaminy D (10 μg = 400 j.m)

Skład:

zawartość witamina K, witamina D3;
otoczka kapsułki: żelatyna, glicerol (substancja utrzymująca wilgotność).

Działanie:

Krople w postaci kapsułek twist-off do wyciskania, zawierają dzienną, niezbędną dawka witaminy D oraz witaminy K, która może być podawana niemowlętom karmionym piersią od 2 tygodnia do ukończenia 3 miesiąca życia. Witamina K jest odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie układu krzepnięcia krwi, a Witamina D wpływa na prawidłowy wzrost i rozwój kości u dzieci oraz dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania mięśni i układu immunologicznego.
Załączniki
tarvit-d3k-30-kapsulek-twist-off.jpg
tarvit-d3k-30-kapsulek-twist-off.jpg (10.27 KiB) Przejrzano 545 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post