Czy to są problemy związane z tarczycą?

Choroby przysadki mózgowej, tarczycy, nadnerczy, jajników.
mati22
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2016, o 08:57

Czy to są problemy związane z tarczycą?

Post autor: mati22 »

witam swój proglem opisuje przed pójściem do lekarza endokrynologa aby wiedzieć wcześniej jakie może podjąć środki
mam 22 lata , jestem szczupły , niemam takiego owłośienia jak rówieśnicy ,niemiałem jeszcze mutacji i ukrywałem się z tym ale i niemam wogóle nasienia odkond pamiętam, mam małe przyrodzenie
proszę o jakąś pomoc co moge się skodziewać po wizycie u lekarza

zamierzam pójść do endokrynologa prywatnie ponieważ trzeba długo czekać

czy nielepiej jest zrobić potrzebne badania i udać się do niego niż iść do niego , zapłacic , on zleci badania , po badaniach przyjść jeszcze raz
co o tym myślicie
i jak dostać się ogólnie do takiego lekarza wystarczy skierowanie od lekarza rodzinnego?
dimedicus

Re: Czy to są problemy związane z tarczycą?

Post autor: dimedicus »

Najlepszym wyjściem jest wykonać badania hormonalne prywatnie i udać się do lekarza też prywatnie(wówczas nie jest potrzebne żadne skierowanie.Jak pójdziesz na pierwszą wizytę to na pewno lekarz zleci badania hormonalne a więc koszt się zwiększy
mati22
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2016, o 08:57

Re: Czy to są problemy związane z tarczycą?

Post autor: mati22 »

na jakie hormony mam wykonać takie badanie ? jeden hormon 30zł prywatnie
u mnie w mieście tak słyszałem musze się jeszcze raz przewinąć przez urologa i dopiero do endokrynologa ;(
a lekarz rodzinny niemoże zapisać mnie skierować na takie badanie ?bezpłatnie?
dimedicus

Re: Czy to są problemy związane z tarczycą?

Post autor: dimedicus »

Oczywiście można się udać do lekarza ogólnego ale lekarz ogólny nie może wykonywać badań specjalistycznych.dlatego musi skierować do specjalisty.A ten dopiero skieruje na badania hormonalne.Jakie?
oznaczenie steżenia FSH, LH oraz testosteronu.Dodatkowe badania;Przeciwciała przeciwplemnikowe w klasie :IgG, IgM i IgA. Seminogram.Dodatkowo lekarz moze zlecić biopsję jąder oraz badania obrazowe i bezpośrednie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post