Krwawiące dziąsła

Choroby, leczenie zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej, tkanek jamy ustnej, stawu skroniowo-żuchwowego.
Poronin
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2016, o 13:01

Krwawiące dziąsła

Post autor: Poronin »

Witam!!!
Od dłuższego czasu mam problem z krwawieniem dziąseł, też z drugiej strony jest moja wina bo bardzo długo nie myłem zębów no i nie wyglądały za ładnie, no i siostra mnie prosiła żebym mył zęby, że zęby to wizytówka człowieka, a ja głupi nie słuchałem, przekładałem to mycie ząb że już od następnego tygodnia będę mył ale żałuję bardzo chciałbym żeby moje zęby były ładny i piękny a przede wszystkim zdrowe, od niedzieli zacząłem szorować normalną szczoteczką i pastą blend a med 3D WHITE no i nic podczas szorowania bardzo mnie bolały mnie dziąsła zaczęły krwawić byłem bardzo zmartwiony, bo nic nie polepszyło się, potem po szczotkowaniu płukałem zęby płynem do jamy ustnej LISTERINE w ogóle gdy płukałem zęby to aż całe czerwone oczy miałem bo już z bólu nie wytrzymywałem, potem jak się przyglądałem w lustrze pod światłem to szkliwo już takie miałem "zjechane" i językiem tak o dziąsło to tak trochę mi wyżarły te kwasy, proszę zróbcie pomóżcie coś ja już będę się dostosowywał chcę mieć ładne zęby piękne i zdrowe i żałuje bardzo że nie posłuchałem siostry, teraz to w ogóle jestem załamany tak że coś stało się tragicznego W ogóle zęby takie szare się stały nie wiem, czy to oznacza że już koniec z moimi zębami proszę, w domu mam miękką szczoteczkę meridol pastę do zębów meridol i płyn do płukania meridol, proszę pomóżcie już nie będę miał ładnych zębów??????????? teraz mnie strasznie dziąsła bolą
Dorota.Pom.

Re: Krwawiące dziąsła

Post autor: Dorota.Pom. »

Trudno się dziwić ze dziąsła bolą jak samymi ściernymi pastami myjesz i płukankami na bazie alkoholu , radze isc na czyszczenie kamienia i osadu , i stosowaniu tej miękkiej szczoteczki i merdiola
Poronin
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2016, o 13:01

Re: Krwawiące dziąsła

Post autor: Poronin »

ale mama powiedziala mi zebym najpierw umyl zeby ze bedzie mi ten kamien sie scieral no ale juz sam nie wiem co robic isc najpierw umyc zeby miekka czy jak nie chce zeby potem moja szczoteczka byal brudna i zeby nie byl ten syf, prosze pomozcie
le co mam zrobić myc te zeby szczoteczka miekka i meridolem czy nie bo juz zalamany prosze pomozcie
Dorota.Pom.

Re: Krwawiące dziąsła

Post autor: Dorota.Pom. »

kamień sie usuwa najlepiej prywatnie bo na kasę chorych trwa 15 min i zęby przednie a to trzeba z całości , nie boli usuwanie kamienia on sam ci nie zejdzie , wyczyść kamień potem stosuj miękka szczoteczka i meridol
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post