przewlekła grzybica pochwy

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
dimedicus

Re: przewlekła grzybica pochwy

Post autor: dimedicus »

Julka0405 pisze:statnio zaznaczałam,że czuję ciągnięcie po bokach blizny jakby w okolicy jajników, teraz chyba zlokalizowalam gdzie mnie boli, a mianowicie gdy naciskam na bliznę, w jednym punkcie to czuję ból jakby promieniujący do biodra(prawego), ból jest na bliźnie, samym środku długości blizny i w tym miejscu mam dołek, jakby było mocniej naciągnięte/zszyte czy to oznacza,że bolą mnie zrosty? nie boli mnie ani pod ani nad tylko właśnie przy ucisku na bliźnie, endometriozy nie mam
Są osoby które mają po zabiegach operacyjnych(różnego rodzaju) że mają takie bóle i niestety nikt nie wie dlaczego, oczywiście bez badania palpacyjnego nie mogę powiedzieć co się dzieje,jak już poprzednio zaznaczałem,czasem w czasie szycia po zabiega,przyłapuje się sąsiadujące struktury i to też może się objawiać bólami i dobry radiolog to oceni w badaniu usg,również same zrosty mogą 'ciągnąć" powłoki.
Być może gdzieś puścił szew na mięśniach stąd "dołek"
Badanie usg i badanie palpacyjne.
Julka0405
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 29 paź 2016, o 16:50

Re: przewlekła grzybica pochwy

Post autor: Julka0405 »

Witam ponownie, jestem po leczeniu gynoflorem, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia ponieważ wszystkie spolegliwości minęły, chciałam tylko zapytać cy po stosowaniu lactovaginal mogą być widoczne grudki kapsułki w wydzielinie? wydzielina ogólnie mleczna z drobnymi grudkami, mam wrażenie,że przez suchość pochwy ciężko mi się globulki rozpuszczają :( wydzielina bez zapachu, błona w pochwie i na wargach bez zanieczerwień, wręcz idealnie zaróżowiona.
dimedicus

Re: przewlekła grzybica pochwy

Post autor: dimedicus »

Tak, taki objaw w postaci grudek może wystąpić.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post